Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Elektrostimulácia - penis a semenníky

Newsletter

Elektrostimulácia - penis a semenníky 

Všetko na elektrostimuláciu penisu a semenníkov - od jemných až po tvrdé. S naším stimulačným prúdovým krúžkom na penis, elektrickým krúžkom na semenníky alebo E-Stim Humbler k orgazmu.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 51 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 51 položiek

Všetko, čo potrebujete na elektrostimuláciu penisu a semenníkov - od mäkkých až po tvrdé. Humbler Dosiahnite orgazmus s naším stimulačným prúdovým krúžkom na penis, elektrokrúžkom na semenníky alebo e-stimulátorom .

Sexuálna elektrostimulácia, známa aj ako e-stim alebo elektrosex, je variant BDSM, pri ktorom sa elektrické impulzy používajú na stimuláciu pohlavných orgánov alebo iných častí tela na účely sexuálneho potešenia alebo skúmania fetišu.Zahŕňa používanie zariadení, ktoré dodávajú elektrické impulzy do tela prostredníctvom elektród. Na sexuálnu elektrostimuláciu možno použiť množstvo výrobkov vrátane: elektród: Ide o zariadenia, ktoré sa pripevňujú na kožu a dodávajú elektrické impulzy.
Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, napríklad z kovu, silikónu, gumy alebo skla. Powerboxy, jednotky TENS alebo jednotky stimulačného prúdu: Ide o zariadenia, ktoré generujú elektrické impulzy, ktoré sa dodávajú do tela prostredníctvom elektród.


Môžu mať rôzne nastavenia na reguláciu intenzity, frekvencie a trvania impulzov. Vodivý gél: Ide o gél, ktorý sa nanáša na pokožku na zlepšenie vodivosti medzi elektródami a telom.Najdôležitejšie prvky sexuálnej elektrostimulácie:

  • Elektrostimulácia sa môže použiť na vytvorenie nového a jedinečného pocitu počas sexuálnej aktivity.
  • Elektrostimulácia môže posilniť orgazmus
  • Elektrostimulácia sa môže použiť na vytvorenie nového a jedinečného pocitu počas BDSM sedenia
  • Elektrostimulácia sa môže použiť aj na zníženie bolesti a svalového napätia.


Nevýhody sexuálnej elektrostimulácie:

  • V závislosti od nastavení zariadenia môže byť elektrostimulácia nepríjemná alebo dokonca bolestivá, ak sa nepoužíva správne.
  • Môže byť ťažké kontrolovať intenzitu a trvanie elektrických impulzov.
  • Elektrostimulácia nie je vhodná pre ľudí so srdcovými problémami alebo inými zdravotnými problémami, ktoré môžu byť ovplyvnené elektrickým prúdom
  • Elektrostimulácia nie je vhodná pre ľudí s kardiostimulátormi alebo inými elektronickými implantátmi.


Praktiky BDSM si vyžadujú vzájomný súhlas a komunikáciu a dôležitým aspektom je bezpečnosť. Pred zapojením sa do akejkoľvek BDSM aktivity vrátane sexuálnej elektrostimulácie je dôležité porozprávať sa o nej s partnerom, stanoviť si hranice a použiť bezpečné slovo. Elektrostimulácia nie je vhodná pre osoby s kardiostimulátorom alebo inými elektronickými implantátmi.