Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Zariadenia na elektrickú stimuláciu

Newsletter

Zariadenia na elektrickú stimuláciu 

Naše zariadenia na stimuláciu prúdu uvoľňujú pocity, ktoré sú úplne nové, nadržané a neopísateľné. Elektrosex sa naozaj nedá porovnať so žiadnou inou formou erotických hier. Pocity, ktoré môžu vzniknúť pri elektrickej stimulácii, sú jednoducho úžasné.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek

Naše zariadenia na stimuláciu prúdu uvoľňujú pocity, ktoré sú úplne nové, nadržané a neopísateľné. Elektrosex sa naozaj nedá porovnať so žiadnou inou formou erotických hier. Pocity, ktoré môžu vzniknúť pri elektrickej stimulácii, sú jednoducho úžasné.


Ako elektrosex funguje?

Elektrosex, alebo erotická elektrická stimulácia, pôvodne pochádza z lekárskej fyzioterapie, ktorá pracuje so stimulačným prúdom. Ten sa používa napríklad na zmiernenie bolesti spôsobenej poškodením nervov. A Požiadavka pri vývoji výrobku na elektrosex vychádza z účinného a zároveň bezpečného systému na príjemnú stimuláciu nervov erotogénnych zón. Dôraz sa kladie na kvalitné materiály aj bezchybné spracovanie. Elektromasážny prístroj pracuje s jednosmerným prúdom pri nízkom napätí, a preto je pre telo absolútne bezpečný. Odkazuje na princíp komunikácie, pri ktorej samotné telo využíva frekvencie prúdu, ktoré sa posielajú tam a späť cez nervové dráhy medzi mozgom, orgánmi a senzormi, ako sú koža, nos, oči a uši.

Impulzy sú buď negatívne a spôsobujú bolesť, alebo sú pozitívne. Elektrosex vysiela impulzy, ktoré sú silnejšie ako impulzy vašich vlastných nervových buniek, takže sú prekonané vyšším impulzom - pre mravčenie a pozitívnu stimuláciu na úplne novej úrovni. Erotická elektrostimulácia navyše spôsobuje uvoľňovanie telu vlastných hormónov šťastia, tzv. endorfínov. Pre erotický zážitok elektrostimulácia znamená aj to, že pozitívny pocit vzrušenia sa spracúva rýchlejšie, a teda prežíva intenzívnejšie, a pre bolesť jednoducho nie je žiadny alebo - pri vysokej intenzite - len malý priestor. Znalec tu hovorí o mravenčení slasti bolesti. Elektrostimulácia sa používa s vhodnými hračkami vo všetkých intímnych oblastiach. Vašej fantázii sa medze nekladú!

Je elektrosex vhodný pre začiatočníkov?

Aj začiatočníci sa môžu pustiť do vzrušujúcej oblasti elektrosexu. Tu máte možnosť vybrať si medzi rôznymi typmi elektrosexuálnych hračiek. Môžete si kúpiť aj ľahko použiteľné prístroje, ktoré sú vhodné najmä pre začiatočníkov, pretože neponúkajú toľko funkcií. Elektrické impulzy, ktoré sa prenášajú, si môžete plynule nastavovať sami. To znamená, že k sexuálnej elektrostimulácii môžete pristupovať pomaly a postupne.

Informácie môžete získať aj spolu so svojím partnerom a jednoducho si spoločne vybrať správnu sadu elektrických sexuálnych hračiek a príslušenstva. Ak nemáte žiadne skúsenosti, môžete si vybrať aj zariadenie, ktoré sa dodáva s elektródovými vankúšikmi. Nechajte sa inšpirovať rôznymi výrobkami a pustite sa do veľmi zaujímavej oblasti s erotickou elektrostimuláciou.

Môže byť elektrosex pre mňa nebezpečný?

To je veľmi legitímna otázka, veď tu hovoríme o elektrine. V prvom rade by ste mali vedieť, že elektrosexuálne hračky pracujú so jednosmerným prúdom. Striedavý prúd - prúd zo zásuvky - je oveľa nebezpečnejší prúd. Stimulačné prístroje ho menia na jednosmerný prúd. Problematickým sa stáva až vtedy, keď elektrosexuálnu hračku používate tam, kde vaše telo samo generuje elektrické impulzy - teda na mozog a srdce. Rovnako dôležité je, aby stimulačný prúd nikdy neprechádzal cez hrdlo alebo hrtan.

Nakoniec, najdôležitejším základným pravidlom vždy je, že prúd NIKDY nesmie prechádzať cez mozog, srdce alebo hrdlo! Ak budete dodržiavať toto základné pravidlo, zažijete bezpečnú a mravenčiu zábavu s elektrostimuláciou.

Existujú špeciálne výrobky na elektrosex pre mužov a ženy?

K mnohým prístrojom na elektrosex možno pripojiť rôzne príslušenstvo. Tu sa môžete s partnerom rozhodnúť, či by to mal byť špeciálny výrobok pre jedného z vás, alebo sa chcete zabávať spoločne. Pre mužov nájdete v rozsiahlej ponuke výrobkov na elektrostimuláciu výrobky ako krúžky na penis, špeciálne dilatátory, análne kolíky, pásy cudnosti alebo klietky na penis. Nech už elektrosex pre mužov vyzerá podľa vašich predstáv akokoľvek, nájdete ho tu.

Pre ženy tu nájdete skvelé dildá a svorky na bradavky špeciálne určené pre ženy. Sú tu pre vás spoločne nádherné možnosti. Vyskúšajte naše rukavice na elektrosex, ktoré sa budú dotýkať a intenzívne stimulovať každú časť vášho tela. Alebo sa môžete rozhodnúť pre samolepiace elektródy, ktoré dokážu prenášať trvalé impulzy. Vytvorte si svoj vlastný osobný zážitok z aktuálnej stimulácie.

Môžem kombinovať elektrosex s inými BDSM doplnkami?

Erotická elektrostimulácia ponúka takmer nekonečné možnosti kombinácie s inými BDSM doplnkami. Možno svojho partnera zviažete na posteli a budete ho rozmaznávať našimi elektrosexuálnymi hračkami. Sledujte, ako ho stimulujú impulzy od tvrdého po mäkké. Ak chcete, aby bol váš erotický zážitok s elektro sexom ešte vzrušujúcejší, môžete partnerovi nasadiť aj pásku cez oči. Váš spoločný zážitok tak bude ešte vzrušujúcejší. Alebo sa možno rozhodnete skombinovať svoje prvé sedenie s roubíkom v ústach. Prezrite si naše BDSM doplnky a nechajte sa inšpirovať!