Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Zariadenia na elektrickú stimuláciu

Newsletter

Zariadenia na elektrickú stimuláciu 

Naše zariadenia na stimuláciu prúdu uvoľňujú pocity, ktoré sú úplne nové, nadržané a neopísateľné. Elektrosex sa naozaj nedá porovnať so žiadnou inou formou erotických hier. Pocity, ktoré môžu vzniknúť pri elektrickej stimulácii, sú jednoducho úžasné.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 18 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 18 položiek

Naše zariadenia na stimuláciu prúdu uvoľňujú pocity, ktoré sú úplne nové, horúce a neopísateľné.

Elektrosex sa naozaj nedá porovnať so žiadnou inou formou erotických hier.
Pocity, ktoré môžu vzniknúť pri elektrickej stimulácii, sú jednoducho úžasné.Ako elektrosex funguje? Elektrosex alebo erotická elektrostimulácia pôvodne pochádza z lekárskej fyzioterapie, ktorá pracuje so stimulačným prúdom. Ten sa používa napríklad na zmiernenie bolesti spôsobenej poškodením nervov. A Požiadavka pri vývoji výrobku na elektrosex je založená na účinnom a zároveň bezpečnom systéme na príjemnú stimuláciu nervov v erotogénnych zónach. Dôraz sa kladie na kvalitné materiály a bezchybné spracovanie. Elektrický masážny prístroj pracuje s jednosmerným prúdom pri nízkom napätí, a preto je pre telo úplne bezpečný.

Odkazuje na princíp komunikácie, pri ktorom telo samo využíva prúdové frekvencie, ktoré sa posielajú tam a späť prostredníctvom nervových dráh medzi mozgom, orgánmi a senzormi, ako sú koža, nos, oči a uši. Impulzy sú buď negatívne a spôsobujú bolesť, alebo sú pozitívne. Počas elektrosexu sa vysielajú impulzy, ktoré sú silnejšie ako impulzy vašich vlastných nervových buniek, takže sú prekonané vyšším impulzom - pre pocit mravčenia a pozitívnej stimulácie na úplne novej úrovni. Erotická elektrostimulácia navyše spôsobuje uvoľňovanie telu vlastných hormónov šťastia, známych ako endorfíny. Pre erotický zážitok elektrostimulácia znamená aj to, že pozitívny pocit vzrušenia sa spracúva rýchlejšie, a preto sa prežíva intenzívnejšie a na bolesť jednoducho nie je priestor alebo - v prípade vysokej intenzity - je priestor na bolesť veľmi malý. Znalec tu už hovorí o mravenčení slasti bolesti. Elektrostimulácia sa používa s vhodnými hračkami vo všetkých intímnych oblastiach.Vašej fantázii sa medze nekladú!Je elektrosex vhodný pre začiatočníkov? Aj začiatočníci sa môžu pustiť do vzrušujúcej oblasti elektrosexu. Tu máte možnosť vybrať si medzi rôznymi typmi elektrosexuálnych hračiek. Môžete si tiež zakúpiť ľahko použiteľné zariadenia, ktoré sú vhodné najmä pre začiatočníkov, pretože neponúkajú toľko funkcií. Elektrické impulzy, ktoré sú vysielané, si môžete priebežne nastavovať.

To znamená, že k sexuálnej elektrostimulácii môžete pristupovať pomaly a postupne. Môžete sa tiež dozvedieť viac spolu s partnerom a jednoducho si spoločne vybrať správnu súpravu elektrických sexuálnych hračiek a príslušenstva. Ak ešte nemáte žiadne skúsenosti, môžete si vybrať aj zariadenie, ktoré sa dodáva s elektródovými vankúšikmi.Nechajte sa inšpirovať rôznymi výrobkami a vydajte sa do mimoriadne zaujímavej oblasti s erotickou elektrostimuláciou.Môže byť elektrosex pre mňa nebezpečný? To je veľmi legitímna otázka, veď tu hovoríme o elektrine. V prvom rade by ste mali vedieť, že elektrosexuálne hračky pracujú so jednosmerným prúdom. Striedavý prúd - t. j. prúd zo zásuvky - je oveľa nebezpečnejší prúd. Stimulačné prístroje ho menia na jednosmerný prúd. Počas používania sa stáva problematickým len vtedy, ak elektrosexuálnu hračku pripojíte tam, kde vaše telo samo generuje prúdové impulzy - t. j. do mozgu a srdca.

Rovnako dôležité je, aby stimulačný prúd nikdy neprechádzal cez hrdlo alebo hrtan. V konečnom dôsledku najdôležitejším základným pravidlom je, že prúd NIKDY nesmie prechádzať cez mozog, srdce alebo hrdlo!Ak budete dodržiavať toto základné pravidlo, zažijete bezpečnú a mravenčivú zábavu s elektrostimuláciou.Existujú špeciálne elektrosexuálne výrobky pre mužov a ženy? Mnohé elektrosexuálne zariadenia možno pripojiť k rôznym doplnkom. Tu sa môžete s partnerom rozhodnúť, či by to mal byť špeciálny výrobok pre jedného z vás, alebo sa chcete zabávať spoločne. Pre mužov nájdete v rozsiahlej ponuke výrobkov na elektrostimuláciu výrobky, ako sú krúžky na penis, špeciálne dilatátory, análne kolíky, pásy cudnosti alebo klietky na penis.

Nech už elektrosex pre mužov vyzerá vo vašich predstavách akokoľvek, nájdete ho tu. Pre ženy tu nájdete skvelé dildá a svorky na bradavky, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre ženy. Spoločne sa vám ponúkajú úžasné možnosti. Vyskúšajte naše rukavice na elektrosex, ktoré sa budú dotýkať a intenzívne stimulovať každú časť vášho tela. Alebo sa môžete rozhodnúť pre samolepiace elektródy, ktoré dokážu trvalo prenášať impulzy.Vytvorte si vlastný osobný zážitok z elektrosexu.Môžem kombinovať elektrosex s inými BDSM doplnkami? Erotická elektrostimulácia ponúka takmer nekonečné možnosti kombinácie s inými BDSM doplnkami. Možno svojho partnera zviažete na posteli a budete ho rozmaznávať našimi elektrosexuálnymi hračkami. Sledujte, ako je stimulovaný impulzmi od tvrdých až po nežné. Ak chcete, aby bol váš erotický zážitok s elektrosexom ešte vzrušujúcejší, môžete partnerovi nasadiť aj pásku cez oči. Vďaka tomu bude váš spoločný zážitok ešte vzrušujúcejší. Môžete sa tiež rozhodnúť skombinovať svoje prvé sedenie s roubíkom v ústach. Prezrite si naše BDSM doplnky a inšpirujte sa!