Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BDSM závažia

Newsletter

BDSM závažia 

Je pre vás normálny život príliš nudný? Chceli by ste trochu viac? Potom by ste mali vyskúšať naše závažia, ktoré môžete pripevniť k bradavkám, naťahovačom na gule, penisu alebo semenníkom.

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Závažia na semenníky, penis, genitálie a bradavky sú sexuálne hračky, ktoré možno pripevniť na rôzne časti tela, aby sa vytvoril pocit naťahovania alebo zvýšila hmotnosť na zvýšenie stimulácie počas sexuálnej aktivity. Tieto závažia sa vyrábajú v rôznych tvaroch, veľkostiach a z rôznych materiálov vrátane kovu, silikónu, kože a ďalších.

Tu je niekoľko bežných typov závaží používaných pre rôzne časti tela:


Ženy aj muži používajú tieto typy závaží z rôznych dôvodov, napríklad na zvýšenie sexuálneho potešenia, na objavovanie nových pocitov alebo v BDSM. Niektorí ľudia používajú tieto závažia aj na úpravu tela alebo dočasné zväčšenie, je však dôležité vedieť, že tieto praktiky by sa mali vykonávať opatrne a s rozvahou a že používatelia by mali vždy dodržiavať pokyny výrobcu a používať správne hygienické opatrenia. Dôležité je tiež, aby sa závažia nikdy nepoužívali do takej miery, aby spôsobovali nepohodlie alebo bolesť.