Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Pútka

Newsletter

Pútka 

MEO: Váš komplexný obchod s vysokokvalitnými koženými a neoprénovými putami! Hľadáte dokonalé putá pre svoje BDSM seansy? Potom je MEO to pravé miesto pre vás! Sme váš spoľahlivý obchod s bondage pútami vysokej kvality z kože, neoprénu alebo ocele.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 45 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 45 položiek

MEO: Váš komplexný obchod s vysokokvalitnými koženými a neoprénovými putami!

Hľadáte dokonalé putá pre svoje BDSM seansy? Potom je MEO to pravé miesto pre vás! Sme váš spoľahlivý obchod s bondage pútami vysokej kvality z kože, neoprénu alebo ocele.

Naše putá sú vyrobené z prvotriednej kože, ktorá je mäkká, ale zároveň dostatočne pevná, aby splnila aj tie najnáročnejšie požiadavky. Vďaka nastaviteľným a uzamykateľným prackám a bezpečným D-krúžkom sú tieto putá ideálne pre začiatočníkov aj skúsených používateľov.

Naše neoprénové putá sú skvelou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú ľahšiu a flexibilnejšiu možnosť. Tieto putá sú vyrobené z kvalitného neoprénu, pohodlne sa nosia a sú ideálne na bondage, zmyslové skúmanie a mnoho ďalšieho.

V MEO je našou prioritou ponúkať len tie najlepšie BDSM doplnky. Pozrite si našu ponuku kožených a neoprénových pút ešte dnes a objavte dokonalé potešenie!


Pútka: Užite si stratu kontroly počas bondáže!


Bondážne putá sú pomôcky, ktoré obmedzujú pohyb zápästia počas BDSM seansy. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov vrátane kože, neoprénu a umelej kože.

Kožené putá od MEO sú nesporne klasikou v bondage. Sú odolné a poskytujú pevné a bezpečné držanie. Kožené putá sa dajú nastaviť tak, aby sa prispôsobili rôznym veľkostiam zápästia, a často sú mäkko polstrované pre väčšie pohodlie. Kožené putá môžu byť drahé, ale ak ich plánujete často používať, oplatí sa do nich investovať.

Naše neoprénové putá sú lacnejšou alternatívou kožených pút. Sú vyrobené zo syntetického gumového materiálu, ktorý je pohodlný a pružný. ľahko sa čistia a možno ich umývať vodou a mydlom. Zvyčajne sú vodotesné, takže ich môžete používať na mokré alebo špinavé hry.

Pútka z umelej kože sú ďalšou lacnou možnosťou. Vyzerajú a pôsobia ako pravá koža, ale sú vyrobené zo syntetického materiálu, ktorý sa ľahko čistí a udržiava. Pútka z umelej kože sú tiež vegánske.

Internetový obchod BDSM MEO ponúka putá v rôznych prevedeniach, napr. so zámkom, suchým zipsom alebo prackou. Uzamykateľné putá sú uzamknuté malým visiacim zámkom, takže ich nemožno odstrániť bez kľúča. Pút so suchým zipsom sa ľahko nasadzujú a snímajú a sú nastaviteľné pre rôzne veľkosti zápästia. Pútka so zapínaním na pracku sú podobné uzamykateľným putám, ale zapínajú sa prackou, ktorá drží putá na mieste.

Výroba pút:

Pút sa vyrábajú zošitím pásov kože, neoprénu alebo syntetickej kože tak, aby sa vytvorila dostatočne široká manžeta, ktorá obopína zápästie. Niektoré putá môžu mať ďalšie prvky, napríklad D-krúžky alebo body na pripevnenie reťazí alebo lán.

Kožené, neoprénové alebo syntetické kožené putá:

Výhody rôznych materiálov závisia od vašich osobných preferencií a potrieb. Kožené putá sú odolné a zabezpečujú pevné držanie, ale môžu byť drahé. Neoprénové putá sú cenovo dostupné a ľahko sa čistia, ale nemusia byť také bezpečné ako kožené putá. Pútka z umelej kože sú lacné a vegánske, ale nemusia vyzerať tak dobre alebo pôsobiť 100 % ako pravá koža. To, ktorý materiál je pre vaše putá najlepší, nakoniec závisí od vášho rozpočtu, preferencií a zamýšľaného použitia.

Aké typy pút existujú?

MEO je jedným z popredných obchodov BDSM a ponúka rôzne typy pút na BDSM sedenia a bondage:


Pútka od MEO sa pri BDSM sedeniach používajú z niekoľkých dôvodov:

  • Uplatňovanie moci: Noseniepút môže byť fyzickým znázornením dynamickej výmeny moci, pri ktorej jedna osoba zastáva dominantnú úlohu a druhá submisívnu úlohu. Putá môžu symbolizovať stratu kontroly submisívnej osoby a jej ochotu podriadiť sa vôli dominantného partnera.
  • Zvýšená citlivosť: putá na zápästie môžu zvýšiť citlivosť počas iných činností, ako je výprask, zmyslová deprivácia alebo sexuálne aktivity. Nemožnosť voľne sa pohybovať môže zintenzívniť pocity a zvýšiť pôžitok zo zážitku.
  • Emocionálne vzrušenie: Niektorí ľudia považujú pocit spútania za emocionálne vzrušujúci. Môže v partneroch vyvolať pocity zraniteľnosti, dôvery a intimity.
  • Hranie rolí: Pútanie: Pútanie sa môže použiť pri hraní rolí, keď jedna osoba preberá určitú úlohu a putá pomáhajú vytvoriť realistickejší scenár. Napríklad dominantný partner môže použiť putá na spútanie submisívneho partnera, ktorý má byť potrestaný za neposlušnosť.
  • Dobrodružstvo a rozmanitosť: Sedenia BDSM môžu byť pre páry spôsobom, ako bezpečne a so súhlasom zažiť nové a vzrušujúce zážitky. Použitie pút môže rozšíriť ich sexuálny repertoár a pomôcť im preskúmať rôzne mocenské dynamiky a pocity.
  • Kožené putá, putá na členky a obojky BDSM môžu byť účinným spôsobom vytvárania vzrušujúcich a intímnych zážitkov BDSM. Používanie pút môže rozšíriť ich sexuálny repertoár a pomôcť im preskúmať rôzne mocenské dynamiky a pocity.


Putá na ruky, kožené manžety na členky a obojky BDSM môžu byť účinným spôsobom vytvárania vzrušujúcich a intímnych zážitkov BDSM. Môžu partnerom pomôcť preskúmať ich túžby a hranice a vytvoriť hlbšie spojenie prostredníctvom spoločných zážitkov dôvery a zraniteľnosti.

Na výrobu páru kožených pút alebo členkových pút od MEO® sa používajú len materiály, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Naše putá vyrábajú skúsení výrobcovia, ktorí majú dlhoročné remeselné skúsenosti. Výroba pút prebieha s maximálnou starostlivosťou - od plánovania až po dokonalý výsledok. Sme v neustálom kontakte s našimi zákazníkmi, testermi našich výrobkov a BDSM komunitou.

Pri kožených putách je každý nit a každá pracka označená logom MEO ®, čo je pre bondage výrobky znakom originality a najvyššej kvality. Naše putá sa dodávajú s čiernym úložným vreckom so značkou MEO ®.

V internetovom obchode MEO ®, jedného z popredných dodávateľov bondage a SM výrobkov, nájdu záujemcovia o BDSM začiatočníci aj skúsení BDSM profesionáli to, čo hľadajú. Výber sa neobmedzuje len na bežné putá. Pôsobivý sortiment zahŕňa putá v mnohých dizajnoch, farbách, veľkostiach a materiáloch. Internetová adresa www.meo.de sa stala synonymom pre jeden z najlepších a najväčších obchodov s bondážou na svete

. Pútka v podobe pút už nájdete v spálni mnohých párov a sú čoraz obľúbenejšie. Repertoár možných bondage predmetov však siaha ďaleko za putá a je neuveriteľne rozmanitý. Pohľad do nášho online obchodu vás o tom presvedčí! Bondážne súpravy alebo kombinované putá na krk a ruky vám ponúkajú mnoho variácií počas sedenia a vnesú do vášho sexuálneho života rozmanitosť. Ak sa počas sexu používajú putá, môžete sa úplne odovzdať svojmu partnerovi a plniť jeho príkazy a želania - alebo ho sami ovládnuť pomocou pút a obojku BDSM a prežiť svoju dominantnú stránku veľmi nápaditým spôsobom.

Sexi hranie rolí s putami

Pútka sú k dispozícii v mnohých rôznych prevedeniach a farbách. Na jednej strane sú tu bežné a dobre známe putá a putá na zápästie. Sú vyrobené napríklad z kovu, kože a neoprénu alebo z nehrdzavejúcej ocele pre tvrdšie typy hier. Neoprénové putá sú lacné, ľahko sa používajú a sú veľmi vhodné pre začiatočníkov, ktorí chcú sami objaviť bondage. Ak však už máte v oblasti bondáže viac skúseností, môžete si trúfnuť aj na naše uzamykateľné putá. Pútka sú k dispozícii v nespočetných variantoch. Kožené putá sú nielen odolné a trvácne, ale poskytujú aj mimoriadne vzrušujúci pocit, pretože sa dajú veľmi pevne zašnurovať. Pútka ponúkame samostatne alebo v kombinácii s putami na členky a obojkom BDSM. Či už ide o pohodlné putá alebo oceľové policajné putá, oboje poskytujú čistú erotiku a vášeň pri bondage. Pár pút je dokonalým bondage produktom na použitie počas hrania rolí doma v spálni. Putá sa používajú aj pri BDSM medzi pánom alebo milenkou a otrokom. Vďaka rôznym možnostiam bondáže, ktoré vám naše bondage výrobky ponúkajú, už nikdy v budúcnosti nedovolíte, aby bol sex nudný.

Ako používať putá?

Uzavrite zápästia svojho partnera pomocou našich pút. Na D-krúžky pripevnite karabínky, reťaze alebo lano a máte k dispozícii množstvo možností erotického bondage. Či už pripevnené k posteľnému stĺpiku alebo nástennému háku, spojené s reťazou, lanom alebo rozperkou - vašej fantázii sa medze nekladú.

Ako sa môžem naučiť bondage s putami? Na čo si mám ako začiatočník v bondáži dávať pozor?

Ak máte záujem o bondage, MEO je pre vás to správne miesto. Náš výber bondage produktov vám ponúka nespočetné možnosti. Ak sa chcete naučiť bondage, mali by ste sa najprv v našom obchode s bondage pomôckami www.meo.de informovať o rôznych druhoch tohto druhu hry. Podľa toho, ktorá oblasť bondage vás zaujíma a ktoré bondage hry preferujete a chcete sa ich naučiť, má zmysel rozšíriť si svoje vedomosti nielen teoreticky z kníh. Prvé kroky si môžete s partnerom vyskúšať s našimi koženými putami a spandexovou maskou alebo páskou cez oči.

Aký je rozdiel medzi bondage a BDSM?

Oboje vám môže priniesť veľké potešenie! Erotická bondage je typ BDSM, pri ktorom je jeden partner zviazaný tým druhým. Bondáž je v podstate o moci, dominancii a podriadení, kontrole a závislosti. Všetky BDSM tréningy majú spoločné to, že ústredným prvkom je aspekt moci. Vždy je tu aktívny alebo dominantný partner a pasívny alebo submisívny partner. Pri bondáži je táto nerovnováha moci jasne viditeľná tým, že jedného z partnerov zviažete alebo obmedzíte jeho slobodu pohybu a konania.

Aký druh bondáže je vhodný pre začiatočníkov?

Ako začiatočník by ste mali k téme bondage sexu pristupovať pomaly. Začína to už pri výbere bondage pút. V MEO máme bondage putá v mnohých prevedeniach; putá pre začiatočníkov aj putá pre profesionálov - z materiálov, ako je koža, PU koža, oceľ a mnoho ďalších. Ako začiatočník by ste mali venovať pozornosť jednoduchým zapínaniam bondage pút. Zapínanie pút by malo byť jednoduché na zatvorenie a tiež na opätovné otvorenie a bondage putá by sa mali ľahko používať. Spútavací postroj alebo postroj na hlavu s príliš veľkým počtom praciek, spôn a zámkov sa môže rýchlo stať deprimujúcim, ak sa v nich naozaj nevyznáte. Pokiaľ ide o bondage pre začiatočníkov, platí rovnaké pravidlo: menej je často viac.

Ako môžem povedať svojmu partnerovi, že chcem vyskúšať bondage alebo spútanie putami?

Napriek všetkej otvorenosti, s akou sa v súčasnosti riešia témy bondage a BDSM, hovoriť o vlastných sexuálnych fantáziách alebo potrebách je pre väčšinu mužov a žien stále niečo mimoriadne ťažké. Platí to najmä vtedy, keď ide o ich vlastné fantázie v oblasti bondáže alebo BDSM. Aj tu však platí heslo: Hovoriť spolu je prvý začiatok! Hovorte spolu; hovorte so svojím partnerom o tom, čo by ste chceli počas sexu vyskúšať! Aj keď to pre vás môže byť ťažké, mali by ste sa konkrétne porozprávať o tom, čo by ste chceli vyskúšať a čo vás na bondáži priťahuje, napríklad strata kontroly! Chcete byť zviazaný alebo zviazať svojho partnera, chcete byť potrestaný, chcete kombinovať bolesť a rozkoš? ....