Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Penis čerpadlá

Newsletter

Penis čerpadlá 

Vitajte v MEO - vašom online obchode s účinnými penisovými pumpami! Ponúkame široký sortiment vysokokvalitných púmp na penis Bathmate a Dr. Cock, ktoré vám pomôžu zväčšiť váš penis a zlepšiť váš sexuálny život.

Podkategórie

  • Inovatívne hydropumpy od spoločnosti Bathmate ponúkajú skvelú možnosť na zväčšenie penisu. Tu nájdete kompletný sortiment za dostupné ceny.

  • Dlhý, silný a tvrdý penis je túžbou väčšiny mužov. Dr. Cock túto túžbu po veľmi veľkom penise napĺňa svojou vynikajúcou vákuovou pumpou na zväčšenie penisu.

Vitajte v MEO - vašom online obchode s účinnými penisovými pumpami! Ponúkame široký sortiment vysokokvalitných púmp na penis Bathmate a Dr. Cock, ktoré dokážu výrazne zväčšiť váš penis a zlepšiť váš sexuálny život.

Naše pumpy na penis sa ľahko používajú a ponúkajú rýchle výsledky. Dokážu zväčšiť veľkosť a tvrdosť vášho penisu a zlepšiť tak váš sexuálny zážitok. Či už hľadáte väčší penis alebo lepšiu erekciu, máme pre vás dokonalé riešenie.

Bathmate a Dr Cock sú dve najznámejšie značky v oblasti penisových púmp. Sme hrdí na to, že tieto značky máme v našom sortimente a ponúkame našim zákazníkom tie najlepšie produkty.

V spoločnosti MEO sú diskrétnosť a bezpečnosť našimi najvyššími prioritami. Ponúkame rýchle a diskrétne doručenie a bezpečné možnosti platby. Náš priateľský a kompetentný tím zákazníckeho servisu je vždy k dispozícii, aby vám pomohol s akýmikoľvek otázkami alebo problémami, ktoré môžete mať.

Tak na čo ešte čakáte? Pozrite si náš sortiment penisových púmp Bathmate a Dr. Cock a nájdite si ideálny výrobok pre vás. S MEO zlepšíte svoju sexuálnu výkonnosť a získate viac sebavedomia v spálni.


Dlhý, hrubý a tvrdý penis je to, čo si želá väčšina mužov. Dr. Cock túto túžbu po veľmi veľkom penise napĺňa svojou vynikajúcou vákuovou pumpou na zväčšenie penisu.

 

Predĺženie a zväčšenie penisu pomocou pumpy na penis je lacná, mimoriadne príjemná a predovšetkým účinná metóda, ktorá je známa už roky a úspešne ju používa mnoho mužov. Muži na celom svete dôverujú úspešnému systému Dr. Cock, účinnej a bezbolestnej metóde zväčšovania penisu, pretože rýchlo vedie k želaným výsledkom.

 

Čo dokáže čerpadlo na penis?

 

Pumpa na penis na zväčšenie penisu vytvára počas čerpania vo valci podtlak. Tým sa zabezpečí, že sa v penise zhromažďuje krv a vytvára sa erekcia. V kombinácii s krúžkom na penis poskytuje pumpa na penis erekciu, ktorá môže trvať veľmi dlho. Penis je veľmi tvrdý a zdá sa byť oveľa väčší. Pumpa na penis je vzrušujúca sexuálna hračka, ale môže sa používať aj ako pomôcka pri erektilnej dysfunkcii.

 

Zväčšuje penisová pumpa penis?

 

Penisové pumpy sú navrhnuté tak, aby sa penis postavil bezprostredne pred sexom. Používaním pumpy na penis môžete predĺžiť penis a zväčšiť jeho obvod. Tuhosť penisu je tiež výrazne silnejšia ako pri normálnej erekcii.

 

Ako správne používať pumpu na penis?

 

Pumpa na penis na zväčšenie penisu musí tesne priliehať k penisu. Pri erekcii by mal penis zapadnúť do valca bez toho, aby sa dotýkal stien vákuového valca. Vákuový valec by preto mal byť o 1 - 2 cm väčší ako vztýčený penis. Ak sa penis dotýka steny valca, často sa to vníma ako nepohodlné.

 

Po nájdení pumpy na penis na zväčšenie penisu v správnej veľkosti si nasaďte pumpu na penis. Vy alebo váš partner môžete pomocou pumpy vytvoriť vo valci podtlak a sledovať, ako sa váš penis zväčšuje. Použite krúžok na penis, aby sa penis po vybratí pumpy hneď neochaboval. Tým sa zabezpečí, že krvná stáza, a teda aj erekcia, bude pokračovať.

 

Môže penisová pumpa pomôcť pri erektilnej dysfunkcii?

 

Samozrejme, že môže! Pumpu na penis možno považovať za pomoc pri erektilnej dysfunkcii. Erekciu však vyvoláva len bezprostredne po použití. Pumpa na penis nerieši príčinu erektilnej dysfunkcie. Je však prirodzenou náhradou farmaceutických sexuálnych stimulátorov.

 

Koľkokrát denne môžem používať penisovú pumpu na zväčšenie penisu?

 

Neexistuje žiadne časové obmedzenie, koľkokrát denne môžete použiť pumpu na zväčšenie penisu. Sami sa môžete rozhodnúť, ako často si chcete užívať tvrdú erekciu.

 

Pumpa na penis na zväčšenie penisu:

 

Pumpy na penis, známe aj ako vákuové pumpy alebo podtlakové pumpy, kedysi často odporúčali lekári alebo urológovia, keď išlo o liečbu problémov s potenciou. Penisové pumpy však už nie sú len lekárske pomôcky alebo mechanické pomôcky na erekciu. Čoraz častejšie sa používajú aj ako sexuálne hračky, napríklad ich začlenením do predohry, aby sa penis postavil ešte rýchlejšie. Samozrejme, pravidelným tréningom sa môžete zamerať aj na predĺženie penisu alebo zväčšenie jeho obvodu. Zväčšenie penisu však nie je jediným účinkom, ktorý môže penisová pumpa ponúknuť. Slúži aj ako masturbátor počas masturbácie tým, že imituje výstrek. Je tiež mimoriadne stimulujúca, keď krv prúdi do erektilného tkaniva prostredníctvom podtlaku. Tip na predohru: Jednoducho nechajte pumpu robiť svojho partnera. Aby výsledná erekcia trvala čo najdlhšie, odporúčame nosiť krúžky na penis alebo návleky na penis, ktoré predĺžia účinok prekrvenia. Ak sa chcete viac zamerať na erotický tréning s pumpou na penis, môžete použiť aj špeciálne krémy, ako je EXTREME Delay od MEO® alebo používať expandér na penis.

 

Rady pre nákup penisových púmp - čo by ste mali zvážiť pri kúpe

 

Pumpa na penis je k dispozícii v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Umiestňuje sa na penis a v závislosti od modelu potom môžete vytvoriť podtlak pomocou manuálnej pumpy alebo automatickej či elektrickej pumpy. Vďaka tomuto podtlaku je váš penis plnší, tvrdší a väčší. Väčšina púmp je priehľadná a je na nich vytlačená centimetrová stupnica. Vďaka tomu môžete merať svoj úspech pri pravidelnom tréningu. Na intenzívny tréning penisu existujú pumpy na penis s indikátorom tlaku, ktoré vám umožnia postupne cielene zvyšovať tlak. Na uľahčenie zasúvania penisu môžete použiť aj lubrikant rozpustný vo vode, napríklad Aquameo.

 

Používanie pumpy na penis na zväčšenie penisu

 

Pri pravidelnom tréningu vám pumpy na penis môžu zabezpečiť plnší, tvrdší a predovšetkým dlhší penis. Sú vhodné pre mužov, ktorí chcú zväčšiť dĺžku a hrúbku svojho penisu. Pumpa na penis môže byť dobrou pomôckou aj vtedy, ak chcete, aby bol váš penis tvrdší a vytrvalejší. Pravidelný tréning penisu vám dodá väčšie sebavedomie a zažijete intenzívne hodiny s partnerkou.

 

Používanie a čistenie pumpy na penis

 

Pravidelný tréning penisu je dôležitý na dosiahnutie dlhodobého úspechu. Môže to trvať niekoľko mesiacov. Na začiatku by ste nemali používať penisovú pumpu na predĺženie penisu dlhšie ako približne 10 minút. Hneď ako sa to stane nepríjemné, mali by ste prestať. Postupom času môžete pumpu na penis používať dlhšie a, samozrejme, niekoľkokrát denne. Po použití môžete pumpu na penis vymyť teplou vodou a mydlom a nechať ju dôkladne vyschnúť.