Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Elektrická stimulácia

Newsletter

Elektrická stimulácia 

Elektrosex od mäkkého po tvrdé: Počas elektrosexu sú všetky možné zóny tela intenzívne stimulované stimulačným prúdom alebo elektrostimuláciou. Vzrušujúci pocit, ktorý budete chcieť zažiť znova a znova.

Podkategórie

  • Táto magická palička sexuálnej elektrostimulácie, nazývaná Violet Wand, vysiela tisíce drobných zábleskov zo svietiaceho skleneného nástavca na pokožku príjemcu. V závislosti od toho, ako silno je nastavený Violet Wand a aký nástavec sa používa, každý jednotlivý záblesk je ako jemné mravčenie alebo ako nepríjemné pichnutie. Vďaka tomu získate stimuláciu od jemnej až po bolestivú, spojenú s pôsobivými a možno aj desivými vizuálnymi efektmi.

  • Zažite intenzívnu elektrostimuláciu s produktmi od E-Stim Systemsodborníkov na elektrosex. Objavte vysokokvalitné e-stimulačné zariadenia pre všetky úrovne skúseností v kombinácii s odborným poradenstvom a bezpečnou prepravou.

  • Mystim - E-Stim - trest alebo odmena. Rozhodnite sa sami: Privedieme vás k orgazmu pomocou ryžového prúdu a e-stimu. Ponorte sa do fascinujúceho sveta elektrosexu.

  • Naše zariadenia na stimuláciu prúdu uvoľňujú pocity, ktoré sú úplne nové, nadržané a neopísateľné. Elektrosex sa naozaj nedá porovnať so žiadnou inou formou erotických hier. Pocity, ktoré môžu vzniknúť pri elektrickej stimulácii, sú jednoducho úžasné.

  • Vitajte v obchode MEO, vašom odborníkovi na análnu elektrostimuláciu! V našej kategórii "análna elektrostimulácia" vám ponúkame široký výber produktov, ktoré vám pomôžu realizovať vaše fantázie a zažiť jedinečné a vzrušujúce zážitky. Ponorme sa spolu do fascinujúceho sveta análnej elektrostimulácie a objavme mnohé možnosti.

  • Všetko na elektrostimuláciu penisu a semenníkov - od jemných až po tvrdé. S naším stimulačným prúdovým krúžkom na penis, elektrickým krúžkom na semenníky alebo E-Stim Humbler k orgazmu.

  • Naše svorky, svorky a prísavky stimulujú bradavky pomocou elektrostimulácie od jemných až po tvrdé. Stimulačný prúd ešte nikdy nebol taký nadržaný ....

  • Vo svete BDSM elektrostimulácie sa stretáva pokročilá technológia s intímnym experimentovaním. Je to erotické dobrodružstvo, v ktorom sa prostredníctvom elektrickej stimulácie vyvolávajú rôzne pocity. Môže ísť o príjemné mravčenie, pulzujúce vibrácie alebo intenzívne prírazy, ktoré pokrývajú široké spektrum sexuálnych pocitov. BDSM elektrostimulácia umožňuje experimentovať s intenzitou elektrických prúdov, a tak upravovať intenzitu a hĺbku pocitov.

  • Vitajte vo svete erotickej elektrostimulácie - v obchode MEO nájdete všetko, po čom vaše srdce túži. V našej kategórii "Príslušenstvo pre erotickú elektrostimuláciu" sme pre vás pripravili množstvo nepostrádateľného príslušenstva, aby ste svoje elektrizujúce dobrodružstvá mohli prežívať bezpečne, pohodlne a s maximálnym pôžitkom.

  • Vitajte vo fascinujúcom svete vaginálnej elektrostimulácie, vzrušujúcej oblasti sexuálnej stimulácie, ktorá vám umožní zažiť úplne nové a jedinečné pocity. Ak hľadáte intenzívnu a rozmanitú metódu uspokojenia, vaginálna elektrostimulácia by mohla byť práve pre vás.

E-stim je elektrosex so zárukou orgazmu

 

Takže máte záujem o E-Stim. To je skvelé. V MEO ste na správnom mieste.

 

E-stim je skratka pre elektrostimuláciu a stáva sa čoraz populárnejšou aj mimo komunity BDSM.

 

Vo vašej intímnej oblasti je veľa nervov - oveľa viac ako na iných miestach, preto ste tam takí citliví - a so správne nastaveným zariadením na stimuláciu prúdom a vhodnými erotickými hračkami E-Stim môžete stimulovať každý jeden z týchto nervov vo svojom tele alebo v tele vášho partnera až do absolútnej extázy.

 

Funguje to rovnako dobre samostatne ako vo dvojici (alebo v trojici) a pre oboch existuje celá škála herných štýlov, ktoré vám niekedy pomôžu dosiahnuť orgazmus rýchlo a prudko a inokedy si ho môžete užívať celé hodiny ako jemné mravčenie, ktoré sa pomaly šíri po celom tele. Presne tak, ako to máte radi, ako to chcete alebo ako to znesiete.

 

Čo je to elektrosex, e-stim muž a e-stim žena?

 

Elektrosex alebo erotická elektrostimulácia je zapojenie elektronických impulzov do sexuálnych aktov. Označuje sa aj ako erotická elektrostimulácia alebo e-stim. Zariadenia potrebné na tento účel sa často označujú ako e-stim hračky, zariadenia na stimuláciu prúdom alebo e-stim zariadenia.

 

Pojem elektrosex označuje širokú a vzrušujúcu škálu, ktorá môže siahať od nežnej predohry cez intenzívnu penetráciu až po dlhotrvajúce orgazmy. Zákazníci MEO so skúsenosťami s elektrosexom uvádzajú veľkú rozkoš a neuveriteľné pocity a "otrasy z orgazmu", ktoré trvajú niekoľko minút.

 

Je elektrosex nebezpečný?

 

Zariadenia MEO na elektrosex sú na vysokej a bezpečnej úrovni. Naše prístroje na stimuláciu prúdom pochádzajú pôvodne z oblasti prístrojov TENS, keďže sa už niekoľko desaťročí používajú v medicíne, napr. na budovanie svalov a nervovú stimuláciu. Elektrosex alebo erotická elektrostimulácia preto nie je nebezpečná, ale jednoducho sa hrá s nervovými podnetmi tak, ako prebiehajú vo vašom tele aj tak. Pri elektrosexe sa tieto podnety len zosilňujú a používajú sa špeciálne pre erotizované časti tela.

 

Na všetky typy hier zahŕňajúcich elektrostimuláciu je zvyčajne potrebná kombinácia zariadenia so stimulačným prúdom a ďalších elektrohračiek, ktoré možno k zariadeniu pripojiť. Výber v MEO je veľký, obľúbená je napr. elektrická stimulácia penisu, stimulačný prúd na prostatu, ale aj stimulačné prúdové zástrčky alebo elektrický dilatátor na močovú trubicu. K najobľúbenejším elektrohračkám patrí aj odhadované príslušenstvo pre bradavky, cumlíky alebo odhadované slučky, ktoré možno pripojiť k penisu a semenníkom. Estim elektródy sú súčasťou každého zariadenia MEO na stimulačný prúd a môžete si ich opakovane zakúpiť aj v internetovom obchode MEO.

 

 

Vibrátor so stimulačným prúdom - elektrosexuálny vibrátor

 

Estim vibrátor od MEO sa jednoducho používa a nevyžaduje si žiadne dodatočné zapojenie. Je vybavený vlastným generátorom impulzov a vodivými plochami a intenzitu erotickej elektrostimulácie možno jednoducho nastaviť prostredníctvom rôznych predprogramovaných režimov rozmaznávania. Je to teda dokonalý úvod, ktorý vás alebo iných privedie k elektrosexuálnemu orgazmu jemne alebo skôr rýchlo a intenzívne stlačením jediného tlačidla.

 

Návod na elektrosex

 

Odporúčame vám, aby ste sa najprv oboznámili so zariadením na stimuláciu prúdom "mimo tela". Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je vopred trochu experimentovať s e-hračkou v ruke. Elektronickú hračku alebo hračku, ktorá je pripojená k zariadeniu e-stimulátor, by ste mali držať oboma rukami - tak, aby oba póly/vodivé plochy mali kontakt s pokožkou.

 

Potom zapnite stimulačný prúd/zariadenie e-stimulátor. Nemajte obavy, e-hračky a e-stimulačné zariadenia sa zvyčajne vždy automaticky spustia pri nízkej intenzite. Pred použitím zariadenia estim na erotické zóny, ako je penis alebo análny otvor, má zmysel spoznať impulzy a podnety rukami a vyskúšať rôzne intenzity. Prúd sa rovnomerne rozdeľuje na dlaniach a spravidla pri kontakte s pokožkou na celom povrchu. Ak sa dotknete oboch pólov iba dvoma končekmi prstov, tečúci prúd sa sústredí na dve malé plochy (končeky prstov) a zrazu sa stane intenzívnejším. Preto sa nezľaknite a ak je to možné, vyhýbajte sa malým kontaktným plochám.

 

Gél pre zariadenia na elektrosex a stimulačný prúd

 

Na elektrosex a erotickú elektrostimuláciu vždy odporúčame používať lubrikanty na báze vody, ako je napríklad náš lubrikant Aquameo, aby bol prúd vedený optimálne. Na stimulačný prúd si znalci siahnu rovno po optimálnom kontaktnom géle s odhadom od MEO s názvom "E-Shock". Tento gél na báze vody má špeciálne vlastnosti, ktoré ešte viac zvyšujú vodivosť.