Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Mystim - Elektrostimulácia

Newsletter

Mystim - Elektrostimulácia 

Mystim - E-Stim - trest alebo odmena. Rozhodnite sa sami: Privedieme vás k orgazmu pomocou ryžového prúdu a e-stimu. Ponorte sa do fascinujúceho sveta elektrosexu.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 46 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 46 položiek

Mystim Produkty pre erotickú elektrostimuláciu v internetovom obchode MEO

Mystimelektrosex, elektrostimulácia, e-stimulácia, elektrosexuálne hračky... Čo?

 

Nebojte sa, máme odpovede: Elektrina a sex sú pomerne starým fenoménom, ktorý však len teraz získava zaslúženú popularitu. Niet divu! Technológie, hračky a túžba po nich sú v súčasnosti na vrchole, čo je naozaj zábavné - a môže to byť zábava pre vás všetkých!

 

Elektrické hračky môžu byť samozrejme súčasťou SM praktík, ale nemusia! Je len na vás, či chcete žiť v centre Elektromesta, alebo si radšej užijete pokojnejšie predmestie.

 

Vo všeobecnosti platí, že ak budete dodržiavať niekoľko základných pravidiel, elektrosex je bezpečným a neuveriteľne vzrušujúcim spestrením, ktoré by ste mali určite vyskúšať na vlastnej koži.

 

Mystim Čo je elektrosex?

 

Mystim Vo všeobecnosti je elektrosex príjemné zapojenie elektronických impulzov do sexuálnych aktov.

 

Označuje sa aj ako elektrostimulácia alebo skrátene e-stimulácia. Hardvér na tento účel sa bežne označuje ako e-stimulačné hračky alebo e-stimulačné zariadenia - o najdôležitejších rozdieloch medzi nimi si povieme za chvíľu.

 

Pojem elektrosex označuje širokú a vzrušujúcu oblasť, ktorá môže siahať od jemnej predohry až po intenzívnu penetráciu a dlhé vyvrcholenia.

 

Inými slovami, od jemnej po tvrdú a od stimulujúcej po vzrušujúcu.

 

Tento neporovnateľný mravenčiaci pocit, ktorý dokáže poslať celé telo do extázy, si môžete užívať sami alebo vo dvojici - prípadne v trojici ... ;-)

 

Mystim Ako funguje elektrosex?

 

V našom tele je mnoho citlivých nervových zakončení a dráh, ktoré prenášajú informácie, napríklad o dotyku, do nášho mozgu. A na túto výmenu informácií naše telo samo neustále vysiela elektrické impulzy. Naše telo totiž prevádza úder na kožu, jemné pohladenie a samozrejme bozk alebo sex z "dotyku nervových zakončení" na elektrický impulz, ktorý posiela do mozgu ako stimuláciu. Dotyk je teda vždy "nepriamym" elektrickým impulzom v tele.

Inteligentná špinavá reč: E-stimulačné zariadenia a elektrosexuálne hračky hovoria rečou nášho tela: bez potreby prekladu sa elektrický impulz posiela priamo do mozgu! ... a vzrušuje nás tak fenomenálne, že uvoľňujeme množstvo endorfínov.

 

V intímnej oblasti sa nachádza obzvlášť veľké množstvo citlivých nervových zakončení, ktoré čakajú na burácajúce e-stimulačné impulzy ako na veľké ihrisko.

 

Na túto stimulujúcu komunikáciu v tele sa musíme dotknúť kladného a záporného pólu súčasne, aby nami mohla prúdiť elektrina - a práve medzi elektrickými pólmi sa deje kúzlo!

 

V tomto smere existuje veľa vzrušujúcich možností: Hračky s dvoma integrovanými vodivými povrchmi, hračky s jedným vodivým povrchom a priliehavou elektródou ako opačným pólom, e-stimulačné zariadenia s dvoma alebo viacerými elektródami a hračky, ktoré možno umiestniť presne do erotogénnych zón a na ne, a mnohé ďalšie.

 

Vašej fantázii sa medze nekladú - aspoň nie pokiaľ ide o technológie!

 

Hardvér: e-stimulačné zariadenie alebo e-stimulačná hračka

 

Široká oblasť e-hračiek sa okrem mnohých jemných rozdielov dá rozdeliť do dvoch veľkých kategórií: Na jednej strane existujú univerzálne "e-stimulačné zariadenia", ku ktorým možno pripojiť nespočetné množstvo hračiek a elektród atď. - a na druhej strane existujú samostatne fungujúce"hračky so zabudovaným e-stimulátorom".

 

 • Zariadenie e-stim: Tieto inteligentné riadiace centrá sú niečo ako veliteľské mostíky pre všetky mravenčie výlety do nekonečných priestorov - a hĺbok - elektrosexu! Vašej sexuálnej fantázii sa medze nekladú, keď si nastavíte ovládacie prvky od jemného k tvrdému, od konštantného k rytmickému alebo od pulzujúceho k prítlačnému. Či už klasické alebo moderné: Naše zariadenia na elektrosex sú k dispozícii v digitálnej a analógovej verzii.
 • Dokonalé: To, ktorú e-stimulačnú hračkupripojíte, závisí od situácie, vašej túžby alebo od každého jednotlivca: k dispozícii sú dildá, análne kolíky, klietky na penis, pásy cudnosti, rukavice, guľôčky lásky alebo elektródy na úplne individuálne a stimulujúce e-stimulačné sedenia.
 • Viac hráčov: Dvojkanálové zariadenia, ako napríklad SexBox od MEO, Tension Lover alebo Pure Vibes, môžu súčasne napájať aj dve hračky alebo páry elektród a poskytnúť dvojnásobnú zábavu (párov)! Zeus medzi e-stimulačnými zariadeniami je Cluster Buster. Svoje blesky dokáže vystreliť aj do nekonečného počtu hračiek a vďaka ôsmim nezávislým a individuálne nastaviteľným kanálom katapultuje na elektrosexuálny Olymp úplne každého. A dokonca sa dodáva s diaľkovým ovládaním.
 • Erotické hračky so zabudovaným e-stimulátorom: e-stimulátor do (šialeného!). S vibrátormi E-Stim, ktoré sú vybavené vlastným generátorom impulzov a vodivými povrchmi, totiž získate rovnako silné mravčenie, ale s menším množstvom hardvéru. Intenzitu e-stimulátora možno ľahko nastaviť prostredníctvom rôznych naprogramovaných režimov rozkoše. Jednoduchý spôsob, ako začať a premeniť seba aj ostatných na fanúšikov elektrosexu jediným stlačením tlačidla, a to buď jemne, alebo rýchlo a intenzívne.

 

Zapnite to: Tipy na začiatok

 

Odporúčame vám, aby ste sa najprv oboznámili s elektrostimulačným zariadením "mimo tela". Najlepší spôsob, ako to urobiť, je najprv trochu experimentovať s e-hračkou v ruke:

 

 1. Elektrosexuálnu hračku alebo hračku, ktorá je pripojená k e-stimulačnému zariadeniu, držte oboma rukami - tak, aby boli oba póly/vodivé plochy v kontakte s pokožkou.
 2. Až teraz (!) zapnite napájanie/vypínač na e-stimulačnom zariadení. Nemajte obavy, e-hračky a e-stimulačné zariadenia sa automaticky spustia pri nízkej intenzite.
 3. Zoznámte sa s impulzmi a podnetmi rukami a vyskúšajte rôzne intenzity.

 

Dávajte však pozor: tečúci prúd sa rovnomerne rozdeľuje na dlane a všeobecne na pokožku. Ak sa dotknete oboch pólov len dvoma končekmi prstov, tečúci prúd sa sústredí na dve malé oblasti (končeky prstov) a zrazu sa stane intenzívnejším.

 

Preto sa ho neľakajte a ak je to možné, vyhnite sa mu!

 

Príslušenstvo pre pokročilých používateľov: lubrikant, hračky a ďalšie

 

Ak ste už s elektrosexom trochu bližšie oboznámení, nič vás nemôže tak ľahko šokovať ... Radi by sme vám však predstavili niekoľko veľmi zmyselných, obohacujúcich a možno ešte pomerne neznámych pomôcok.

Pre viac napätia vo vagíne a mravčenie pri e-reakcii ...:-)

 

 • "Elektrosexuálne lubrikanty": Uistite sa, že používate lubrikanty optimalizované pre e-stimulátor, ktoré sú kompatibilné s vašimi hračkami, kondómami a vodivosťou. Áno, existujú špeciálne lubrikanty - napríklad Aquameo alebo E-Shock - ktoré nielen hladko kĺžu, ale aj vedú elektrinu.
 • Pre mužov: Penisové slučky sú vo všeobecnosti zábavné, ale s E-Stim sú tak neuveriteľne stimulujúce, že už nikdy nebudete chcieť vytiahnuť penis zo slučky. Jednoducho si ju nasaďte, utiahnite, rozviňte a vyvrcholte.
 • Pre submisívnych mužov: Elektrické klietky na penis Vďaka tomu sú zlí chlapci naozaj dobrí a dobré dievčatá naozaj zlé. Penisové klietky s e-stimulátorom nielenže udržujú penis pod kontrolou, ale ho aj rozmaznávajú elektrickými impulzmi pri čakaní na slobodu - od sladkého až po nezbedné ...
 • Pre ženy: guľôčky lásky Umožňujú hlbokú vaginálnu penetráciu, ktorá stimuluje pri každom malom pohybe. Centrum rozkoše a panvové dno, ktoré guľôčky rozkoše optimálne trénujú, sú nadšené. Najmä keď jemné elektrické šoky stimulujú vaginálne steny a okolité svaly.
 • Pre neho a pre ňu: sondy K dispozícii sú sondy v najrôznejších tvaroch, ktoré možno použiť na skúmanie a rozmaznávanie najrôznejších miest. Sú ľahké, praktické, ponúkajú dostatok voľnosti pohybu a dodávajú e-stimulačné impulzy presne tam, kde sú potrebné.

 

Je stimulačný prúd nebezpečný alebo zdraviu škodlivý?

 

Stimulačný prúd v e-hračkách v zásade nie je nebezpečný, ak sa používajú správne podľa návodu a nie sú upravené. Na zaistenie čo najväčšej bezpečnosti je potrebné dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 

 • Najdôležitejšie pravidlo: Nikdy nepoužívajte e-stimulátor nad pásom. Za každú cenu sa vyhnite oblasti srdca, krku a mozgu! Najdôležitejšia výnimka z tohto pravidla: svorky na bradavky! Napríklad naše bipolárne svorky na bradavky.
 • Ďalšie zákazy sú: E-stimulátor so srdcovou chybou alebo kardiostimulátorom bez lekárskej konzultácie, E-stimulátor počas tehotenstva, E-stimulátor v kombinácii s horľavými predmetmi/tekutinami.

Ako to môžem kontrolovať?

 

Elektrina vždy hľadá najkratšiu cestu medzi dvoma pólmi.
Toto pravidlo sa dá vždy použiť na kontrolu, či prúd nepreteká cez jednu z troch zakázaných oblastí - mozog, srdce alebo hrdlo.

Predsudky OFF: Je elektrosex SM? Môžem svojho otroka trestať stimulačným prúdom? Sub Čo je BDSM trest alebo trest za .

 

Nie nevyhnutne, ale samozrejme, že môže! Mystim Mystim A úprimne povedané: bez priekopníckeho ducha SM a BDSM scény by technológia elektrosexu, elektrosexuálne hračky a rastúca zvedavosť na volty v spálni boli pravdepodobne stále na úrovni prvej žiarovky.

Elektrosex teda môže byť aj SM - ale môže to byť aj takmer čokoľvek, na čo máte chuť.

 

Mystim Rozmanitosť kvalitných a veľmi odlišných elektrosexuálnych hračiek ukazuje, že okrem intenzívneho vyvrcholenia sú to aj jemnejšie zvuky, dlhotrvajúca stimulácia a trvalé účinky, ako napríklad dobre vytrénované svaly panvového dna, čo robí elektrosex "spoločensky prijateľným".

 

Mystim Mystim Ale ako som už povedal, hranice medzi mravenčivou predohrou a pulzujúcimi trestami sú nielen plynulé, ale s dobrými hračkami aj nekonečne nastaviteľné ;-)Mystim Chceli by ste si výrobokkúpiť lacno v Európe, napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Taliansku, Luxembursku alebo Rakúsku? Mystim Potom je tento obchod pre vás tým správnym miestom. MystimMystim Náš internetový obchod dodáva výrobky nielen po celej Európe, ale po celom svete, v čo najkratšom čase a samozrejme diskrétne zabalené.