Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Mystim - Elektrostimulácia

Newsletter

Mystim - Elektrostimulácia 

Mystim - E-Stim - trest alebo odmena. Rozhodnite sa sami: Privedieme vás k orgazmu pomocou ryžového prúdu a e-stimu. Ponorte sa do fascinujúceho sveta elektrosexu.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 46 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 46 položiek

Mystim, electrosex, electrostimulation, e-stim, electrosex toys.... Eh, čo!?

 

Nebojte sa, máme odpovede: Elektrina a sex sú pomerne starý fenomén, ale až teraz získavajú svoju zaslúženú popularitu. Niet sa čomu čudovať! Technológie, hračky a túžba po nich zažívajú v súčasnosti absolútny vrchol, čo je naozaj zábavné - a môže to byť naozaj zábava pre všetkých z vás!

 

Elektrické hry môžu byť samozrejme súčasťou sadomasochistických praktík, ale nemusia! Je len na vás, či chcete žiť uprostred Elektrického mesta, alebo si chcete užívať pokojnejšiu perifériu.

 

Vo všeobecnosti platí, že ak dodržíte niekoľko základných pravidiel, elektrosex je neškodným a šialene vzrušujúcim spestrením, ktoré by ste si určite mali vyskúšať na vlastnej koži.

 

Čo je Mystim elektrosex?

 

Mystim Elektrosexom sa všeobecne rozumie príjemné zapojenie elektronických impulzov do sexuálnych aktov.

 

Označuje sa aj ako elektrostimulácia alebo skrátene e-stimulácia. Hardvér na to určený sa komplexne nazýva e-stimulačné hračky alebo e-stimulačné zariadenia - o najdôležitejších rozdieloch budeme hovoriť o chvíľu.

 

Pojem elektrosex označuje širokú a vzrušujúcu oblasť, ktorá môže siahať od jemnej predohry cez intenzívnu penetráciu až po dlhé vyvrcholenie.

 

Inými slovami, od jemnej po tvrdú a od stimulujúcej po vzrušujúcu.

 

Tento neporovnateľný mravenčiaci pocit, ktorý dokáže poslať celé telo do extázy, si môžete užívať sami alebo vo dvojici - prípadne v trojici ... ;-)

 

Ako funguje Mystim elektrosex?

 

V našom tele je mnoho citlivých nervových zakončení a dráh, ktoré prenášajú informácie, napríklad dotyk, do nášho mozgu. A na túto výmenu informácií naše telo dokonca samo neustále vysiela elektrické impulzy. Pretože: úder na kožu, jemné pohladenie a samozrejme aj bozk alebo sex, naše telo premieňa z "dotyku nervových zakončení" na elektrický impulz, ktorý posiela do mozgu ako stimuláciu. Dotyk je teda vždy "nepriamym" elektrickým impulzom v tele.

Inteligentná špinavá reč: Zariadenia E-Stim a elektrosexuálne hračky hovoria rečou nášho tela: bez toho, aby potrebovali preklad, elektrický impulz vystrelí priamo do mozgu! ... ... a vzrušuje nás tak fenomenálne, že uvoľňujeme množstvo endorfínov.

 

V oblasti genitálií sa nachádza obzvlášť veľa citlivých nervových zakončení, ktoré tam čakajú ako veľké ihrisko na burácajúce e-stimulačné impulzy .

 

Na túto stimulačnú komunikáciu v tele sa musíme dotknúť kladného a záporného pólu súčasne, aby nami mohla prúdiť elektrina - a práve medzi elektrickými pólmi sa odohráva kúzlo!

 

V tomto smere existuje mnoho vzrušujúcich možností: Hračky s dvoma integrovanými vodivými povrchmi, hračky s jedným vodivým povrchom a lepiacou elektródou ako opačným pólom, e-stimulačné zariadenia s dvoma alebo viacerými elektródami a hračky, ktoré možno pripevniť presne v erotogénnych zónach a na nich, a mnohé ďalšie.

 

Predstavivosti sa medze nekladú - aspoň nie vďaka technológii!

 

Hardvér: zariadenie E-Stim alebo hračka E-Stim

 

Široká oblasť e-hračiek sa okrem mnohých jemných rozdielov dá rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: Po prvé, existujú univerzálne "E-Stim zariadenia", ku ktorým možno pripojiť nespočetné množstvo hračiek a elektród atď. - a existujú samostatne fungujúce"hračky so zabudovaným E-Stim".

 

 • Zariadenie E-Stim: Tieto inteligentné riadiace centrá sú niečo ako veliteľské mostíky pre všetky mravenčie výlety do nekonečných priestorov - a hĺbok - elektrosexu! Sexuálnej fantázii sa medze nekladú, keď si nastavíte ovládacie prvky od jemných po tvrdé, od konštantných po rytmické alebo od pulzujúcich po priťahujúce. Či už klasické alebo moderné: Naše zariadenia na elektrosex sú k dispozícii v digitálnej a analógovej verzii.
 • Dokonalé: O tom, ktorú e-stimulačnú hračkupripojíte, rozhoduje situácia, túžba alebo každý sám za seba: K dispozícii sú dildá, análne kolíky, klietky na penis, pásy cudnosti, rukavice, guľôčky lásky alebo elektródy na úplne individuálne a stimulujúce e-stimulačné sedenia.
 • Multi-player: Dvojkanálové zariadenia, ako napríklad SexBox od MEO, Tension Lover alebo Pure Vibes, môžu dodávať aj dve hračky alebo páry elektród súčasne a poskytnúť dvojitú (párovú) zábavu! Zeusom medzi e-stimulačnými zariadeniami je Cluster Buster. Svoje blesky dokáže vystreliť aj do nekonečného počtu hračiek a vďaka ôsmim nezávislým a individuálne nastaviteľným kanálom katapultuje na elektrosexuálny Olymp úplne každého. A dokonca sa dodáva s diaľkovým ovládaním.
 • Sexuálne hračky so zabudovaným E-Stim: E-Stim to go (crazy!). Pretože s vibrátormi E-Stim, ktoré sú vybavené vlastným generátorom impulzov a vodivými povrchmi, získate rovnako silné mravčenie, ale menej hardvéru. Intenzita e-stimulátora sa dá jednoducho nastaviť prostredníctvom rôznych naprogramovaných režimov rozmaznávania. Jednoduchý spôsob, ako začať, ako zo seba aj z iných urobiť fanúšikov elektrosexu stlačením tlačidla, a to buď jemne, alebo rýchlo a intenzívne.

 

Zapnite: Tipy na začiatok

 

Odporúčame vám, aby ste sa najprv oboznámili so stimulačným prúdom zariadenia "mimo tela". Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je vopred trochu experimentovať s e-hračkou v ruke:

 

 1. Elektrosexuálnu hračku alebo hračku, ktorá je pripojená k e-stimulačnému zariadeniu, držte oboma rukami - tak, aby sa oba póly/vodivé plochy dotýkali pokožky.
 2. Až(!) teraz zapnite prúd/elektrostimulačné zariadenie. Nemajte obavy, e-hračky a e-stimulačné zariadenia sa automaticky spustia pri nízkej intenzite.
 3. Zoznámte sa s impulzmi a podnetmi rukami a vyskúšajte rôzne intenzity.

 

Dávajte však pozor: prúd sa rovnomerne rozdeľuje na dlane a všeobecne pri kontakte s pokožkou na celom povrchu. Ak sa dotknete oboch pólov len dvoma končekmi prstov, tečúci prúd sa sústredí na dve malé plochy (končeky prstov) a zrazu sa stane intenzívnejším.

 

Preto sa nezľaknite a ak je to možné, vyhnite sa mu!

 

Príslušenstvo pre pokročilých používateľov: lubrikanty, hračky a ďalšie

 

Ak viete o elektrosexe trochu viac, nič vás nemôže šokovať... Radi by sme vám však predstavili niekoľko veľmi zmyselných, obohacujúcich a možno ešte pomerne neznámych pomôcok.

Pre viac voltov vo vagíne a mravčenie pri erekcii...:-)

 

 • "Lubrikanty na elektrosex: Uistite sa, že používate lubrikanty optimalizované pre e-stimulátor, ktoré sú kompatibilné s vašimi hračkami, kondómami a vodivosťou. Áno, niečo také existuje: špeciálne lubrikanty - ako Aquameo alebo E-Shock - ktoré nielen hladko kĺžu, ale aj vedú elektrinu.
 • Pre muža: Pútka na penis Sú vo všeobecnosti zábavné, ale s E-Stim sú tak neuveriteľne stimulujúce, že už nikdy nebudete chcieť vytiahnuť penis z pútka. Jednoducho si ju nasadíte, utiahnete, roztočíte a vyvrcholíte.
 • Pre submisívnych mužov: elektrické klietky na penis S nimi sa z neposlušných chlapcov stanú veľmi dobrí a dobré dievčatá sa rady nechajú vytočiť. Penisové klietky s e-stimulátorom nielenže udržujú penis pod kontrolou, ale ho aj rozmaznávajú elektrickými impulzmi pri čakaní na slobodu - od sladkého až po zlé ...
 • Pre ženu: guľôčky lásky Umožňujú hlboký vaginálny prienik, ktorý stimuluje pri každom malom pohybe. Centrum rozkoše a panvové dno, ktoré sa vďaka guľôčkam lásky optimálne trénuje, sú nadšené. Najmä keď jemné elektrické šoky stimulujú vaginálne steny a okolité svaly.
 • Pre neho aj pre ňu: sondy K dispozícii sú sondy najrôznejších tvarov, ktoré možno použiť na skúmanie a rozmaznávanie najrôznejších miest. Sú ľahké, praktické, ponúkajú veľkú voľnosť pohybu a dodávajú e-stimulačné impulzy presne tam, kam majú smerovať.

 

Je stimulačný prúd nebezpečný alebo zdraviu škodlivý?

 

Stimulačný prúd v e-hračkách v zásade nie je nebezpečný, ak ich používate správne podľa návodu a neupravujete ich. Pre čo najväčšiu bezpečnosť je potrebné dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 

 • Najdôležitejšie pravidlo: nikdy nepoužívajte e-stimulátor nad pásom. Za každú cenu sa vyhnite oblasti srdca, krku a mozgu! Najdôležitejšia výnimka z tohto pravidla: svorky na bradavky! Napríklad naše bipolárne svorky na bradavky.
 • Ďalšie zákazy sú: E-stimulátor so srdcovou chybou alebo kardiostimulátorom bez lekárskej konzultácie, e-stimulátor počas tehotenstva, e-stimulátor v spojení s horľavými predmetmi/tekutinami.

Ako to môžem kontrolovať?

 

Elektrina vždy hľadá najkratšiu cestu medzi dvoma pólmi.
Podľa tohto pravidla možno vždy skontrolovať, či prúd nepreteká jednou z troch zakázaných oblastí - mozgom, srdcom alebo hrdlom.

Predsudky OFF: Elektro-sex je SM? Môžem použiť stimulačný prúd na potrestanie svojho otroka? Čo je BDSM trest alebo trest pre Sub.

 

Nie nevyhnutne, ale samozrejme, že môže! A úprimne povedané: bez priekopníckeho ducha SM a BDSM scény by technológia elektrosexu Mystim , Mystim elektrosexuálnych hračiek a rastúcej zvedavosti na volty v spálni bola pravdepodobne stále na úrovni prvej žiarovky.

Elektrosex teda rozhodne môže byť SM - ale môže to byť aj takmer čokoľvek, na čo máte chuť.

 

Rozmanitosť kvalitných a veľmi odlišných Mystim elektrosexuálnych hračiek ukazuje, že okrem intenzívneho vyvrcholenia sú to práve jemnejšie zvuky, dlhotrvajúca stimulácia a trvalé účinky, ako napríklad dobre trénované svaly panvového dna, čo robí elektrosex "reprezentatívnym".

 

Ale ako som povedal: Hranice medzi mravenčením Mystim predohry a pulzujúcimi Mystim trestami sú nielen plynulé, ale s dobrými hračkami aj nekonečne nastaviteľné ;-)Chcete si kúpiť výrobokMystim lacno v Európe, napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Taliansku, Luxembursku alebo Rakúsku? Potom je pre vás obchodMystim tým správnym miestom. Náš internetový obchod Mystim dodáva výrobkyMystim nielen po celej Európe, ale po celom svete, a to v čo najkratšom čase a samozrejme diskrétne zabalené.