Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Sklenené vibrátory

Newsletter

Sklenené vibrátory 

Kúpte si sklenené vibrátory online - na MEO nájdete štýlový výber sklenených dild a sklenených erotických hračiek.

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek

Sklenené vibrátory:

Sklenené vibrátory alebo dildá zo skla, ktoré sú dostupné na internete, sú vyrobené z nerozbitného skla, kremeňa alebo kryštálu. Nerozbitné sklo, ktoré sa používa na výrobu erotických hračiek, je mimoriadne zmyselný materiál, je príjemné a hladké. Sklenené vibrátory, sklenené kolíky, sklenené nefritové vajíčka sú príkladom luxusných erotických hračiek, ich línie sú zaoblenejšie, rafinovanejšie, až tak, že pripomínajú skutočné dizajnové predmety! Jednou z najdôležitejších výhod sklenených dild je ich dlhá životnosť. Ak sa o ne budete dobre starať, vydržia celý život!

Sklo je tiež hypoalergénne a možno ho používať so všetkými typmi lubrikantov: Vhodné pre všetky druhy lubrikantov: vodné, silikónové, olejové. Všetky sklenené erotické hračky sú 100 % neporézne, čo znamená, že neabsorbujú nečistoty ani sa na nich nedrží prach. Ak si kupujete sklenené dildo online, uistite sa, že sklo je vyrobené z lekárskeho borosilikátu, čo je typ kryštálu, ktorý neobsahuje olovo.

V MEO nájdete vysokokvalitné sklenené vibrátory, ktoré sú ešte hladšie a bezpečnejšie. Vyberte si priemer skleneného dilda, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu telu, aby ste zvýšili svoje potešenie. Vydrží navždy.

Dildo: Rozdiel medzi skleneným a silikónovým dildom

Silikónové dildo je určite obľúbenou erotickou hračkou a uprednostňuje ho mnoho žien, najmä ak ide o realistické dildo. Ak ešte nevlastníte sklenené dildo, teraz je ten správny čas vyskúšať intenzívny, tvrdý a jedinečný zážitok z penetrácie. Tieto unisexové sexuálne hračky môžu používať muži aj ženy! Pre mnohých je predstava zasunutia skleneného dilda do ich tela ťažko predstaviteľná. Najčastejšie otázky sú: "Čo ak sa rozbije?" "Sú naozaj nerozbitné?" Sklenené vibrátory sú však sakramentsky bezpečné, pretože sú vyrobené z Pyrexu, pevného materiálu, o ktorom je známe, že odoláva teplotným zmenám a má nízky koeficient rozťažnosti. Pyrex zaručuje, že sklenené dildo zostane stabilné počas análneho a vaginálneho sexu. Sklo je materiál, ktorý sa ľahšie čistí ako lekársky silikón. Oba materiály sú neporézne, ale sklo je hygienickejšie, a preto mimoriadne vhodné. Výhodou silikónových dild je určite pružnosť, zatiaľ čo sklo je veľmi tvrdý a nepružný materiál. Ak teda uprednostňujete používanie flexibilných erotických hračiek, ktoré sa pohybujú spolu s vaším telom, sklo nemusí byť vhodné, ale ak máte radi silnú penetráciu, sklo je skvelé. Sklenené vibrátory môžu používať aj ľudia, ktorí sú alergickí na silikóny alebo lekársky silikón v erotických hračkách.

Ako používať sklenené vibrátory: erotické hrátky pri teplote

Sklenené vibrátory sa dajú nahrievať v horúcej vode alebo chladiť ľadom na erotické hrátky pre dvoch. Ak patríte k ľuďom, ktorých vzrušujú teplotné výkyvy, sklenené erotické hračky sú pri sexe mimoriadne užitočné, pretože vydržia extrémne teploty! Sklenenú erotickú hračku ohrejte v miske s horúcou, nie vriacou vodou, alebo ju ochlaďte, ale nedávajte ju do mrazničky, maximálne ju môžete na pár minút vyskúšať v chladničke. Pred použitím skleneného vibrátora v intímnych partiách si urobte teplotný test na predlaktí, aby ste sa uistili, že nie je príliš horúci ani príliš studený - nezabudnite, že vaginálna a análna sliznica sú veľmi citlivé!

Sex v sprche alebo vo vani so sklenenými vibrátormi

Sklo je tiež skvelé na masturbáciu alebo sex v sprche, ktorý si vyžaduje silikónový lubrikant, ktorý sa nezmyje vodou, pretože nie je rozpustný vo vode. A práve preto, že na sexuálne hračky môžete použiť veľa silikónového lubrikantu, sex v sprche so skleneným dildom je lepší. Upozornenia: Dávajte pozor, aby ste ho neupustili do vane alebo na iný tvrdý povrch, pretože sa môže ľahko rozbiť, čo znamená, že ho už nemožno bezpečne zaviesť do tela.