Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Penis krúžky a Ball Stretcher

Newsletter

Penis krúžky a Ball Stretcher 

Všetko pre mužov: krúžky na penis z nehrdzavejúcej ocele, krúžky na penis z gumy alebo silikónu, závažia na semenníky, ball stretcher a krúžky na žaluď zabezpečujú plnú, tvrdú a dlhotrvajúcu erekciu. Veľký výber v našom obchode. 100 % záruka diskrétnosti.

Podkategórie

 • Skvelý internetový obchod s krúžkami na penis: Penis tvrdý ako oceľ, veľký a bacuľatý a s dlhotrvajúcou stabilitou počas sexu vďaka našim moderným krúžkom na penis!

  Tvrdá erekcia je zaručená: či už ide o silikónový krúžok na penis alebo kovový krúžok na penis. Máme krúžky na penis vo všetkých veľkostiach a zo všetkých materiálov.

 • Vibračné krúžky na penis! Užite si tvrdú erekciu a intenzívne vibrácie! Chcete si užiť intenzívne vibrácie prúdiace vaším penisom, zatiaľ čo vaša erekcia vydrží mimoriadne dlho? S naším vibračným krúžkom na penis môžete!

 • A Ball Stretcher z nehrdzavejúcej ocele prináša mnohým mužom veľké potešenie počas sexu alebo masturbácie. Naše ťažšie verzie sa dajú použiť aj na predĺženie mieška.

 • Pre veľmi zvláštne pocity a nezabudnuteľné orgazmy! Máte radi tvrdý a prudký alebo dokonca veľmi tvrdý? Potom sú naše hračky na penis a gule z kovu presne tou správnou voľbou pre vás!

 • Penis Bondage - Ak máte radi extrémne pocity! Tu sú produkty na bondáž penisu a semenníkov, o ktorých ste vždy snívali.

 • Je pre vás normálny život príliš nudný? Chceli by ste trochu viac? Potom by ste mali vyskúšať naše závažia, ktoré môžete pripevniť k bradavkám, naťahovačom na gule, penisu alebo semenníkom.

 • Pre potešenie z bolesti: nástroje a sexuálne hračky na mučenie penisu a gule. Tu nájdete presne tie výrobky, ktoré používajú profesionálne dominy a majstri.

 • Nájdete tu najnovší vývoj, ako napríklad brzdu spermií 3.0, vibračné krúžky na žaluď, inovatívne kolíky na penis, sondy na penis a profesionálne dilatátory močovej trubice.

 • Hľadáte nový druh stimulácie? Uretrálny vibrátor poskytuje úplne nové pocity a ohromujúce orgazmy. Naše rôzne modely majú dokonalú dĺžku a bez námahy dosiahnu bod rozkoše.

Krúžky na penis, známe aj ako krúžky na penis alebo erekčné krúžky, sú sexuálne pomôcky pre mužov, ktoré sa umiestňujú okolo základne penisu na posilnenie a dlhšie udržanie erekcie. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je koža, guma, silikón, nehrdzavejúca oceľ alebo plast, a sú dostupné v rôznych veľkostiach a tvaroch.

 

Existujú rôzne typy erekčných krúžkov vrátane

 

 • Jednoduché erekčné krúžky: ide o najčastejšie používané erekčné krúžky, ktoré sa jednoducho umiestnia okolo základne penisu na posilnenie erekcie.
 • Vibračné krúžky: Tieto krúžky majú vibračnú funkciu, ktorá môže stimulovať muža aj ženu alebo partnerku.
 • Dvojité krúžky na penis: Tieto krúžky majú dve slučky, jednu na penis a druhú na miešok. Poskytujú silnejšiu podporu erekcie a môžu tiež pomôcť utiahnuť miešok.
 • Nastaviteľné krúžky na penis: Tieto krúžky na penis možno prispôsobiť veľkosti používateľa posunutím uzamykacieho systému alebo pridaním/odňatím nadstavcov.

 

Ball Stretcherkrúžky na penis, závažia na semenníky a zátky na penis sú ďalšie typy sexuálnych hračiek pre mužov, ktoré sa líšia od krúžkov na penis.

 

ball stretcher je sexuálna hračka, ktorá sa nosí okolo mieška na roztiahnutie a stiahnutie semenníkov. Na rozdiel od erekčných krúžkov tu nie je cieľom posilniť erekciu.

 

Závažia na semenníky: Závažia na semenníky sú formou naťahovača guľôčok, ktorý pridáva dodatočnú hmotnosť na zvýšenie trakcie semenníkov. Ako Ball Stretcher pomáhajú napínať a rozťahovať miešok.

 

Penis plugy: Penis plug je sexuálna hračka, ktorá sa zavádza do močovej trubice na zvýšenie sexuálneho potešenia. Na rozdiel od erekčných krúžkov a naťahovačov guľôčok nemá zátka na penis žiadny vplyv na erekciu alebo miešok.

 

Penisové krúžky sú u mužov obľúbené, pretože dokážu posilniť a predĺžiť erekciu, čo môže viesť k intenzívnejšiemu a dlhšie trvajúcemu sexuálnemu zážitku. Môžu tiež pomôcť zlepšiť sebavedomie používateľa a zvýšiť potešenie jeho partnerky. Je však dôležité používať erekčné krúžky bezpečne a zodpovedne a robiť pravidelné prestávky, aby sa neohrozil prietok krvi alebo nespôsobilo zranenie.

 

CBT je skratka pre "Cock and Ball Torture" alebo "genital torture" a označuje praktiku BDSM (Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism, Masochism), pri ktorej sa mužské genitálie používajú ako zdroj stimulácie alebo cieľ mučenia.

 

Na stránke CBT sa používajú rôzne techniky na vyvolanie bolesti alebo pocitov rozkoše v oblasti penisu a semenníkov. Môžu sa používať napríklad svorky, závažia, ihly, elektrostimulácia alebo dokonca údery rukou či predmetom, ako je bič alebo pádlo.

 

CBT je dobrovoľná praktika a nie mučenie v etickom zmysle, klasicky medzi sadisticky založenou osobou (mužom alebo ženou) a masochisticky založeným mužom.

 

Je dôležité zdôrazniť, že všetky úkony v rámci BDSM by mali byť konsenzuálne a v rámci vopred dohodnutých hraníc. CBT by mali vykonávať len osoby, ktoré si uvedomujú, čo robia, a sú informované o rizikách a možných komplikáciách.

 

penis plugpiercing penisu, plugy do penisu, krúžky na žalúdok a dilatátory močovej trubice sú pojmy spojené s mužskou sexuálnou anatómiou a konkrétne s močovou trubicou.

 

penis plug je piercing penisu, ktorý prechádza cez močovú trubicu a na jednom konci má rozšírenie, ktoré bráni jeho úplnému vsunutiu do močovej trubice. Na druhom konci je slučka alebo krúžok, ktorý sa nosí okolo základne penisu. Stránka penis plug sa používa na zvýšenie pocitov počas sexu a môže sa použiť aj na zadržanie ejakulátu.

 

Piercing penisu je šperk, ktorý je prepichnutý cez kožu penisu. Existujú rôzne typy piercingu penisu vrátane piercingu Prince Albert, ktorý prechádza spodnou stranou penisu a vychádza na špičke penisu. Iné typy piercingu do penisu môžu prechádzať cez predkožku alebo močovú trubicu.

 

Penis plug je šperk, ktorý sa vkladá do močovej trubice na zvýšenie pocitu počas sexu. Penis plugy môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, napríklad z nehrdzavejúcej ocele, silikónu alebo skla.

 

Krúžok na žaluď je krúžok, ktorý sa nosí okolo drieku penisu pod žaluďom. Krúžok môže byť vyrobený z rôznych materiálov, napríklad z kože, gumy alebo kovu. Krúžok na žaluď sa môže používať na zvýšenie pocitov počas sexu alebo na posilnenie erekcie.

 

Uretrálny dilatátor je lekársky nástroj, ktorý sa zavádza do močovej trubice na jej rozšírenie. Zvyčajne sa to robí na stanovenie lekárskej diagnózy alebo na pomoc pri určitých zdravotných stavoch, ako sú zúženie močovej trubice alebo stenóza močovej trubice. Na BDSM scéne sa však dilatátory močovej trubice niekedy používajú na vytvorenie sexuálnych pocitov, hoci to môže byť veľmi riskantné a môže to viesť k vážnemu zraneniu.