Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

DEEP'R - Hĺbkový análny tréning

Newsletter

DEEP'R - Hĺbkový análny tréning 

Obzvlášť flexibilný materiál dlhých dild DEEP'R vám poskytuje množstvo kreatívnych možností na hlboký análny tréning, či už osamote alebo s partnerom. Vychutnajte si mimoriadne plniace, rozťahujúce potešenie a pocíťte centimeter po centimetri veľkých dild DEEP'R hlboko vo svojom vnútri.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 14 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 14 položiek

Jednoducho obrovský a rozhodne nie pre začiatočníkov. Či už si chcete užiť veľké dildo DEEP'R sami alebo s partnerom - pripravte sa na skutočnú výzvu!

 

Mimoriadne pružný materiál dlhých dild DEEP'R vám poskytuje širokú škálu kreatívnych možností, či už sami, alebo s partnerom. Vychutnajte si extrémne plniace, rozťahujúce potešenie a pocíťte centimeter po centimetri veľkých dild DEEP'R hlboko vo svojom vnútri.

 

Čo je také výnimočné na veľkých dildách DEEP'R na hlboký análny tréning?

 

MEO vie, čo hladná diera potrebuje: extrémnu dĺžku, veľké priemery, neobvyklé textúry a presvedčivý materiál, ktorý je dostatočne pevný a zároveň pružný, aby ste ho cítili presne na tých správnych miestach, hlboko vo vás! Toto extra dlhé dildo DEEP'R vás úplne vyplní a zaručí vám intenzívne uspokojenie. Presvedčí vás nielen veľkosť tohto dilda, ale aj jeho veľmi špeciálny dizajn, ktorý vám poskytne nezabudnuteľné chvíle. Ak si trúfate, vyskúšajte dildo DEEP'R!

 

Ako používať veľké dildo DEEP'R na hlboký análny tréning?

 

Vzhľadom na dĺžku a obvod môže byť zavádzanie veľkého dilda DEEP'R spočiatku ťažké. Neponáhľajte sa, postupujte pomaly a vyberte si polohu, ktorá vám umožní roztiahnuť telo. Ľahnite si na chrbát s naším vankúšom ASS UP pod zadkom a so zdvihnutými a roztiahnutými nohami. Vankúš ASS UP poskytne vášmu telu stabilnú a pohodlnú oporu aj v namáhavých polohách. Pevný vankúš ASS UP vám tiež zabráni zaboriť sa do postele a uľahčí mnoho ďalších polôh počas sexu a sólového sexu. Určite vám odporúčame "zahriať sa" s menším dildom a potom sa dopracovať k veľkému dildu DEEP'R.

 

Aký lubrikant mám použiť s týmto veľkým dildom DEEP'R na análny hlboký tréning?

 

Ak plánujete používať veľké dildo DEEP'R, odporúčame náš lubrikant na análny sex FUCKSLUT Je to lubrikant na silikónovej báze a na dotyk je ako žiadny iný lubrikant. FUCKSLUT robí z používania veľkého dilda DEEP'R bezbolestné, ale dych vyrážajúce potešenie. V každom prípade vám odporúčame používať aj náš sprej EXTREMEO. Tento sprej je ideálnou voľbou pre začiatočníkov v oblasti análneho sexu aj pre skúsených fanúšikov veľkých dild. EXTREMEO je špeciálny výrobok na análny sex a análny strečing. Vďaka špeciálnej kombinácii účinných látok tento sprej zabezpečuje ľahšie zavádzanie aj veľmi veľkých dild DEEP'R. Špeciálny účinok EXTREMEO podporuje ľahké prenikanie, a tým vedie k uvoľnenému a vášnivému potešeniu. Je to análny sprej, ktorý sa stará o pokožku a v krátkom čase uvoľňuje análny otvor. Sprej pôsobí bez straty citlivosti, znižuje bolestivú citlivosť zvierača a pomáha dosiahnuť nespútaný análny sex!

 

Materiál a starostlivosť o veľké dildo DEEP'R:

 

Toto veľké XL dildo zo série DEEP'R je vyrobené z kvalitného PVC. Materiál je úžasne pružný a klzký. Materiál, ktorý používame, je tiež veľmi stabilný, takže vaše dildo DEEP'R vydrží dlho. Extra dlhé dildo DEEP'R môžete čistiť jemným mydlom a vodou. Na dôkladnú hygienu vám tiež odporúčame pravidelne používať náš sprej VERYCLEAN.

 

Je dobré vedieť: