Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Dildá a análne kolíky

Newsletter

Dildá a análne kolíky 

Vitajte v MEO, vašom obchode so všetkým, čo sa týka dild a análnych kolíkov! Ponúkame široký sortiment dild a análnych kolíkov rôznych veľkostí, tvarov a materiálov, ktoré vyhovujú všetkým vkusom a úrovniam skúseností. Či už ste začiatočník alebo pokročilý používateľ, nájdete tu to, čo hľadáte!

Podkategórie

 • Rozsiahle a inovatívne príslušenstvo pre vibrátory, análny kolík a sexuálne hračky so systémovými adaptérmi pre Vac-U-Lock, Hunglock, Hung System, Fucktools alebo HiSmith.

 • Realistické dildo 3.0 novej generácie - tento penis je pripravený, keď ste vy!

  Moderné realistické dildo generácie 3.0 je lepšie ako skutočný penis. Vyzerá ako skutočný, je na dotyk ako skutočný a je pripravený, kedykoľvek ste.

 • Klasické vibrátory, malé vibrátory, análne vibrátory, veľké vibrátory, XXL vibrátory, zvieracie vibrátory a oveľa viac pre nekompromisné potešenie.

 • Dvojité dildo extrémne vyplní všetky otvory. Sex s dvojitým dildom je dvakrát zábavnejší, prináša nový impulz a viac rozmanitosti do vášho sexuálneho života.

 • Vychutnajte si análny orgazmus, sólo alebo vo dvojici s análnym kolíkom. Zažite nádherné pocity ako nikdy predtým s butt plug hlboko vo vnútri.

 • Nafukovacie análne kolíky a dildá zaručujú úchvatné pocity, pretože pocit úplného vyplnenia nafukovacím dildom alebo butt plug je neopísateľný.

 • Každý human pup potrebuje pekného vtáka, aby sa mohol vrtieť. Tu je najväčší výber puppy análnych kolíkov a análnych kolíkov s chvostom.

 • Obzvlášť flexibilný materiál dlhých dild DEEP'R vám poskytuje množstvo kreatívnych možností na hlboký análny tréning, či už osamote alebo s partnerom. Vychutnajte si mimoriadne plniace, rozťahujúce potešenie a pocíťte centimeter po centimetri veľkých dild DEEP'R hlboko vo svojom vnútri.

 • Vibrátory Crackstuffers sú najlepšou voľbou pre skúsených análnych expertov. Všetky veľkosti a vzory sú okamžite k dispozícii za senzačne nízke ceny.

 • Kúpte si sklenené vibrátory online - na MEO nájdete štýlový výber sklenených dild a sklenených erotických hračiek.

 • Luxusné análne kolíky MEO s krištáľmi sú vzácne šperky a trblietajú sa ako skutočné klenoty! Vďaka vloženému trblietavému kameňu poskytuje takýto análny kolík rozmanitosť počas sexu.

 • Extrémne tvary, dokonale zladené veľkosti pre začiatočníkov, pokročilých a profesionálov, ako aj stimulujúce vsuvky na povrchu. A úžasný materiál, ktorý je dostatočne stabilný a zároveň pružný, aby ste Bubble Sextoy cítili presne na tých správnych miestach, hlboko vo svojom vnútri!

 • Každý produkt Sinnovator animal dildo alebo butt plug je výsledkom kreatívnej predstavivosti a začína svoju cestu jednoduchým nápadom, ktorý sa s láskou rozvíja do fantastického konečného produktu.

 • Nájdete tu širokú ponuku baličiek rôznych veľkostí a farieb, ktoré vyhovujú vašim individuálnym potrebám. Ponúkame rýchlu a diskrétnu prepravu, aby ste sa mohli v krátkom čase tešiť z Packer. Objednajte si teraz online a zažite slobodu, ktorú si zaslúžite!

Vitajte v MEO, vašom obchode so všetkým, čo sa týka dild a análnych kolíkov! Ponúkame široký sortiment dild a análnych kolíkov rôznych veľkostí, tvarov a materiálov, ktoré vyhovujú všetkým vkusom a úrovniam skúseností. Či už ste začiatočník, alebo pokročilý používateľ, tu nájdete to, čo hľadáte!

V MEO kladieme veľký dôraz na kvalitu, bezpečnosť a diskrétnosť, a preto naše výrobky získavame výhradne od renomovaných značiek a výrobcov. Ponúkame tiež diskrétnu prepravu, aby sme chránili vaše súkromie.

Náš priateľský tím zákazníckeho servisu je vždy k dispozícii, aby vám odpovedal na akékoľvek otázky alebo problémy. Naším cieľom je poskytnúť vám bezproblémové nakupovanie a klásť vašu spokojnosť na prvé miesto.

Prezrite si našu ponuku dild a análnych kolíkov a nájdite si dokonalú erotickú hračku pre svoje potešenie. V MEO môžete prežívať svoje fantázie s dôverou a ľahkosťou. Nakupujte teraz a zažite novú dimenziu svojej sexuality!


Zadkové kolíky a dildá v našom sexshope

Táto kategória zahŕňa zadkové kolíky s priemerom do 30 cm. Nepotrebujete na to zbrojný preukaz, ale potrebujete veľa skúseností s veľkými análnymi kolíkmi. Ale aj pre tých, ktorí chcú raz vyskúšať veľké vibrátory, máme vibrátory a análne kolíky pre začiatočníkov v malých rozmeroch. Análny sex a análne hračky si vyžadujú určité základné podmienky a samozrejme veľa lubrikantu. Náš sprievodca análnym sexom vás trochu priblíži k rozkoši s análnymi erotickými hračkami. V prípade veľkých análnych kolíkov odporúčame aj náš análny uvoľňujúci sprej Extremeo, ktorý uvoľňuje análny otvor, a tým umožňuje zavedenie erotických hračiek s veľkým priemerom. Nájdete tu výrobky od výrobcov ako MEO, Doc Johnson, TSX, Creative Mouldings, Oxballs, Mister-B, Titanmen, Diogol, Domestic Partner a mnohých ďalších.

Análne kolíky a vibrátory pre mužov a pre ženy

Jednou z najdôležitejších vecí na ceste k spokojnému sexuálnemu životu je určite rozmanitosť. To neznamená len rôzne polohy počas sexu, ale aj používanie sexuálnych hračiek. To, čo bolo pred niekoľkými rokmi takmer tabuizovanou témou a odohrávalo sa len za zatvorenými dverami spálne, je dnes úplne normálne. Vďaka rôznym sexuálnym hračkám, ako sú napríklad análne kolíky, môžete prežívať svoje erotické preferencie a zažívať sex každý deň nanovo.

Dildoss pre ženy a mužov. Pre každého máme niečo!

Aj análny sex je v dnešnej dobe prirodzenou variáciou sexu. Stimulácia análneho otvoru sa dá výborne vykonávať pomocou dild. Tie používajú heterosexuálne aj homosexuálne páry. Možno ich použiť na jemné roztiahnutie konečníka, čo môže viesť k ešte väčšiemu potešeniu počas sexu. Podľa toho, ako veľmi chcete análny otvor roztiahnuť, existujú rôzne veľkosti análnych kolíkov alebo dild a análnych kolíkov, ktoré môžete nafúknuť na požadovanú veľkosť.

Naše dildá a análne kolíky sú k dispozícii:

* od malých až po veľmi veľké (XXXL)
* nafukovacie alebo nafukovacie
* v rôznych farbách
* z rôznych materiálov
* hladké, s nopkami alebo podobne

Sortiment MEO je veľmi široký a univerzálny. Naše vibrátory a análne kolíky sú k dispozícii vo všetkých možných farbách. Okrem toho si zákazník môže objednať análne kolíky zo skla, gumy, silikónu, želé alebo dokonca z kovu.

Samozrejme, pri používaní takejto erotickej hračky treba postupovať veľmi citlivo. Nie je na škodu objednať si zároveň aj správny lubrikant od MEO. Potom, keď jeho používanie zaradíte počas sexu (sólo alebo vo dvojici), pocítite úplne nový pocit uspokojenia. Sexuálnu hračku môžete použiť na predpriechodné roztiahnutie konečníka, aby následný análny styk nespôsoboval bolesť. Samozrejme, análny otvor môžete aj jednoducho roztiahnuť podľa vlastnej vôle, pretože pre mnohé ženy a tiež mužov to znamená, že sexuálne potešenie sa výrazne zvýši. Ale pre tých, ktorí sa venujú BDSM alebo sadomaso, by takýto butt plug mohol byť známy aj ako metóda trestu.

Oveľa viac ako vibrátor!

Samozrejme, na análny sex môžete použiť aj bežný vibrátor, ale to zďaleka nie je to isté. Zvláštnosťou análnych kolíkov je ich špeciálny tvar, takže sa dajú ľahko a bezbolestne zavádzať a používať. Okrem toho je jeden butt plug na konci, ktorým sa zavádza, zaoblený. Na druhej strane je druhý koniec veľmi široký, takže butt plug nemôže v zadku úplne zmiznúť, pretože by to prípadne mohlo viesť k problémom. Takto sa dá butt plug ľahko vybrať zatlačením alebo vytiahnutím konca zátky. Iba pri nafukovacom modeli by ste sa mali vopred uistiť, že butt plug alebo dildo opäť stratí vzduch a stane sa takým malým, že sa dá ľahko vytiahnuť.

Ak by ste chceli cítiť butt plug vo vnútri dlhšie, môžete ho nechať zasunutý tak dlho, ako budete chcieť. Je to preto, že tvar kolíka alebo vibrátora umožňuje, aby vibrátor alebo butt plug sedel v konečníku takpovediac ako zátka (preto sa často nazýva análny kolík). Tým sa zároveň precvičuje análny sval, čo môže análny sex urobiť bezbolestným a ešte príjemnejším.

Najdôležitejšie pri análnych kolíkoch a dildách, rovnako ako pri každej inej sexuálnej hračke, je, aby boli zábavné a poskytovali potešenie. Nezáleží na tom, či vibrátor alebo butt plug používate samostatne, alebo ho zapojíte do milovania s partnerom.

Samozrejme, všetky análne kolíky a vibrátory, bez ohľadu na to, z akého materiálu sú vyrobené, sa ľahko čistia. Ak chcete byť z hygienického hľadiska na bezpečnej strane, môžete si na dildo alebo butt plug samozrejme nasadiť kondóm alebo použiť náš sprej VERYCLEAN. Pre ešte väčšiu rozmanitosť si môžete objednať rôzne modely od MEO.