Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Natiahnutie konečníka

Newsletter

Natiahnutie konečníka 

Análny strečing je špeciálna, mimoriadne vzrušujúca sexuálna praktika, ktorú môžete praktizovať sami, ale samozrejme aj s partnerom. Existujú rôzne techniky a pomôcky pre začiatočníkov aj profesionálov, aby si análnu stimuláciu a análny strečing užili naplno a dosiahli uspokojivé výsledky:

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 82 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 82 položiek

Análny strečing a análny strečing: produkty pre začiatočníkov a pokročilých používateľov

 

Análny strečing je špeciálna, mimoriadne vzrušujúca sexuálna praktika, ktorú môžete praktizovať sami, ale samozrejme aj s partnerom. Pre začiatočníkov aj profesionálov existujú rôzne techniky a pomôcky na maximalizáciu análnej stimulácie a análneho strečingu a dosiahnutie uspokojivých výsledkov:

 

Zákazníci MEO opisujú svoj orgazmus počas análneho strečingu ako mimoriadne intenzívny. Dôvodom je množstvo nervových zakončení nachádzajúcich sa v análnom otvore. Mnohým mužom a ženám stačí jednoduchá stimulácia dotykom konečníka, iní chcú tieto pocity zažiť ešte intenzívnejšie a začínajú s análnym naťahovaním. Naťahovanie svalov zvierača môže byť zábavné samostatne alebo počas sexu. Dnes MEO vysvetľuje, ako môžu začiatočníci aj pokročilí sexuálni pracovníci získať maximálne potešenie z análneho naťahovania. Predstavíme vám tiež všetko, čo potrebujete vedieť o análnom strečingu.

 

Rozťahovanie análneho otvoru: príprava na extrémne pocity

 

Rozťahovanie konečníka alebo zvieračov, teda análna dilatácia, si vyžaduje dôkladnú prípravu. Bez nej sa rozťahovanie konečníka stáva nepríjemným až bolestivým a zvyšuje sa riziko infekcie. Príprava má však zmysel nielen z hygienických dôvodov - pripraví vás na análnu stimuláciu a zabezpečí uvoľnený zvierač.

 

Hygienické čistenie konečníka pred análnou dilatáciou

 

Čistenie konečníka je dôležité najmä počas análnej dilatácie. Zabezpečuje hygienu a zvyšuje faktor dobrého pocitu, keď partnerovi predvádzate svoj análny otvor. Najlepším spôsobom čistenia konečníka je jedna z našich análnych spŕch. Takúto sprchovú hlavicu možno pripojiť priamo k sprchovej hadici. Začiatočníci by sa mali uistiť, že sprchová hlavica je čo najtenšia, aby si netrénovaný sval zvierača zvykol na naťahovanie. Profesionáli si môžu vybrať naše väčšie modely análnych spŕch - zvyčajne to chápu ako prvé predbežné rozťahovanie pred skutočným análnym rozťahovaním.

 

Pripravte si dôležité nástroje na análny strečing

 

Na análny strečing je obzvlášť dôležité mať dobrý lubrikant - bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo profesionál. Riziko poranenia pri nepoužití vlhkosti je jednoducho príliš veľké. Dobrý análny lubrikant zostáva vlhký po dlhú dobu. Ideálny je lubrikant na silikónovej báze, napríklad FuckSlut od MEO®. Ale pozor: Ak ide o vibrátory alebo análny kolík zo silikónu, latexu alebo TPE, odporúča sa používať lubrikant na báze vody, ako je Aquameo, pretože inak sa vysokokvalitné materiály stanú porézne. Ak sa nedokážete poriadne uvoľniť, použite lubrikant s anestetikom, napríklad náš sprej EXTREMEO. Vďaka tomu je prienik do konečníka mimoriadne jednoduchý.

 

Okrem lubrikantu môžu byť veľmi užitočné aj ďalšie pomôcky. Napríklad majte po ruke vhodné análne hračky, ako je análny vibrátor alebo análne koráliky, alebo použite naše praktické latexové rukavice, keď treba použiť prsty. Ak chcete po análnej dilatácii prejsť na análny sex, užitočné môžu byť aj kondómy.

 

Táto príručka vám pomôže dosiahnuť dlhotrvajúce výsledky pri análnej dilatácii

 

Analná dilatácia je špeciálna, mimoriadne vzrušujúca sexuálna praktika, ktorú môžete vykonávať sami alebo s partnerom. Existujú rôzne techniky a pomôcky pre začiatočníkov aj profesionálov, aby si mohli análnu stimuláciu a análny strečing užiť naplno a dosiahnuť uspokojivé výsledky:

 

Análny strečing pre začiatočníkov

 

Tí, ktorí už o sexuálnych hračkách niečo vedia, sa skôr či neskôr stretli s našimi "veľmi špeciálnymi" análnymi hračkami. Zmyselné podnety pri análnom rozťahovaní sa zvyčajne spájajú s počiatočným prekonávaním. Začiatočníci s análnym naťahovaním najlepšie začnú sami a uvoľnene s našimi Ass Grommet vo veľkosti XS alebo naším malým análnym rozťahovacím krúžkom a postupne sa prepracujú do sveta análneho rozťahovania.

 

Análny strečing - rozťahovanie konečníka osamote alebo s partnerom

 

Ak si chcete prvýkrát roztiahnuť análny otvor, najlepšie je robiť to sám počas masturbácie. Len tak zistíte, či pre vás vôbec prichádza do úvahy análny strečing a análny sex. Ak ste úplne uvoľnení, použite lubrikant EZ2FUCK od MEO® a pomaly začnite masírovať okolie konečníka. Ak je to príjemné, môžete do konečníka najprv preniknúť prstom. Pri ďalších análnych hrách môžete byť odvážnejší a použiť druhý prst alebo malý prst na análny strečing butt plug na rozťahovanie análneho otvoru.

 

Keď si už každý z partnerov užije análny strečing sám, môžete sa hrať spolu a objaviť veľa vzrušujúcich vecí. Porozumenie je tu veľmi dôležité, pretože vy dvaja teraz viete, čo sa vám páči, a musíte to odovzdať svojmu partnerovi. Páry tiež začínajú vzájomnou stimuláciou pomocou masáží a prsta predtým, ako do milovania vstúpia hračky na análny sex a sexuálne hračky na análny strečing.

 

Tipy a hračky na análny strečing

 

Análne sexuálne hračky pre začiatočníkov v oblasti análneho naťahovania

 

Ak ste pripravení na hračky na análny sex, odporúčame začať s malými hračkami od MEO®. Na začiatok sú vhodné najmä análne kolíky z našej série Analgeddon ®. Najlepšie je vybrať si najprv silikónové análne kolíky. Tie sú veľmi príjemné a mäkké. Zaujímavé môžu byť aj análne kolíky alebo dildá, ktoré sa dajú nafúknuť - tak sa dá veľkosť optimálne prispôsobiť vašim želaniam. Neskôr sa zaujímavými stanú análne kolíky z kovu alebo skla. Postupne možno análny strečing vykonávať s väčšími modelmi a kolíkmi s vibráciou.

 

Análne naťahovanie a análny strečing pre pokročilých používateľov

 

Existuje niekoľko možností, ktoré môžu využiť aj profesionáli v oblasti análneho strečingu, aby ešte viac umocnili pocity pri análnom strečingu. Na jednej strane existuje množstvo erotických hračiek a pomôcok, ktoré majú všetko, na druhej strane môžete vyskúšať aj naše Ass Grommet alebo naše krúžky na rozťahovanie análneho otvoru vo väčších veľkostiach. To, ako ďaleko sa dá análny otvor pri análnom strečingu roztiahnuť, závisí od vašej vlastnej anatómie. Pokiaľ je to príjemné, nevzniknú žiadne problémy a dobrodružstvo zostane v popredí, nie je na análnom naťahovaní s veľkými hračkami nič zlé.

 

Sexuálne hračky na pokročilé rozťahovanie análneho otvoru

 

Dildo, análny kolík, análne guličky - sexuálne hračky na análny strečing majú mnoho tvarov a veľkostí. Ak je análny otvor už natiahnutý, môžete siahnuť po väčších hračkách od MEO®. Análne guľôčky z nehrdzavejúcej ocele s mnohými guľôčkami sú ťažké a vyvíjajú úžasný tlak. S každou guľôčkou, ktorá prenikne do konečníka, sa vzrušujúci pocit zvyšuje. Muži, ktorí chcú zažiť stimuláciu konečníka, prostaty, perinea a guľôčok, si vyberú zodpovedajúce kombinácie z našej série Alphamale. Skúsení používatelia tiež radi rozťahujú análny otvor 24 hodín denne počas celého dňa. Na to sú vhodné väčšie análne kolíky z našej série Analgeddon®, ktoré vám poskytnú pocit široko otvoreného análu po celý deň. Pre profesionálov sú vhodné najmä análne kolíky s jedným otvorom. Tie rozširujú análny otvor - partner má úplný výhľad a môže stimulovať prstom, vibrátorom alebo vibrátorom. Možno do nich vkladať aj rôzne tekutiny. Tu by sme chceli spomenúť naše mimoriadne obľúbené Ass Grommet treba spomenúť!

 

Na čo by ste mali pri rozťahovaní konečníka pamätať?

 

Anus je veľmi citlivý otvor. Je menej roztiahnuteľný ako pohlavné orgány, a preto sa s ním musí zaobchádzať opatrne a obozretne.

 

Pri rozťahovaní konečníka by ste sa mali vyvarovať nasledujúcich chýb:

 

Pri naťahovaní análneho zvierača nepoužívajte silu! Ak nie je svalstvo zvierača uvoľnené, prienik je len ťažko možný. Ak ste príliš drsní, môžete si vážne poraniť zvieračový sval a črevnú sliznicu. Preto: Vždy používajte dostatok lubrikantu a rozťahujte pomaly!

 

Používajte len sexuálne hračky! Ak v spálni nie je vhodná análna sexuálna hračka, je lákavé uchýliť sa k iným predmetom. V MEO to neodporúčame, pretože tieto predmety zvyšujú riziko poranenia a infekcie. Existuje aj dobrý dôvod, prečo je na trhu veľa análnych hračiek - majú širokú nohu, tzv. zarážku. Pri iných predmetoch a hračkách existuje riziko, že sa stratia v konečníku.

 

Prosím, nerozťahujte konečník bez lubrikantu! Samotný análny otvor nemá sekrét, aký produkuje vagína a penis na lepšiu lubrikáciu. Preto je dôležité zabezpečiť vlhkosť vo forme análnych lubrikantov. Bez lubrikantu je análna dilatácia veľmi nepríjemná a môže spôsobiť bolesť.

 

Rozťahovanie análneho otvoru je neuveriteľne vzrušujúca sexuálna praktika. Príprava si vyžaduje určitú opatrnosť a počas naťahovania je potrebná dostatočná obozretnosť, aby nedošlo k nadmernému natiahnutiu zvieračov. My v MEO, internetovom obchode s análnym strečingom, vám odporúčame pristupovať k téme análneho strečingu s opatrnosťou a empatiou - je príjemné objavovať v oblasti análneho strečingu stále niečo nové a nevyskúšať všetko hneď na prvýkrát. Postupujte pomaly a opatrne - potom si análnu dilatáciu zamilujete!