Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Dildá

Newsletter

Dildá 

Klasické vibrátory, malé vibrátory, análne vibrátory, veľké vibrátory, XXL vibrátory, zvieracie vibrátory a oveľa viac pre nekompromisné potešenie.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 172 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 172 položiek

Čo presne je vibrátor?

 

Dildo je sexuálna hračka podobná falusu, ktorú môžu ženy a muži používať na penetráciu seba alebo svojej partnerky. Nezáleží na tom, akého ste pohlavia alebo sexuálnej orientácie. Dildo môže používať ktokoľvek bez ohľadu na vaše sexuálne preferencie. Dildo je pre každého! Okrem toho sa táto sexuálna hračka dá použiť v najrôznejších situáciách. Dildo je napríklad ideálne na predohru s partnerom. Vibrátory sú veľmi obľúbené aj na masturbáciu! Vďaka rôznym typom a veľkostiam v našej ponuke si môžete rýchlo a jednoducho nájsť to správne dildo pre vás!

 

Ako používate dildo?

 

Vložte vibrátor a pohybujte ním tam a späť. Rýchlosť ovládate sami. Bez ohľadu na veľkosť dilda a materiál odporúčame používať lubrikant. Takto je prienik hladší a riziko podráždenia a infekcie je nižšie.

 

Ako vibrátor funguje?

 

Vibrátor je navrhnutý výhradne podľa vašej vlastnej rýchlosti. Na rozdiel od vibrátora táto sexuálna hračka nefunguje automaticky. Rýchlosť, akou budete vibrátorom pohybovať tam a späť, si teda ovládate sami, aby ste sa stimulovali vlastným tempom! Niektoré vibrátory majú prísavku, takže ich môžete ľahko používať s remienkom. Pripevnite dildo napríklad na stenu alebo podlahu, zasuňte ho a stimulujte sa až do intenzívneho vyvrcholenia!

 

Ktoré dildá existujú?

 

Pozrime sa najprv na dildá z rôznych materiálov. Vibrátory zo silikónu sú veľmi mäkké a vhodné najmä pre začiatočníkov. Vibrátory z tvrdšieho materiálu, ako je sklo alebo nehrdzavejúca oceľ, sú ideálne pre skúsených používateľov. Vibrátory zo skla a kovu sa dajú tiež ľahko zahrievať alebo chladiť. Ako to presne funguje? Vibrátor môžete krátko podržať pod teplou alebo studenou vodou a materiál automaticky prevezme teplotu. Takto môžete dildo zahriať, aby ste získali realistickejší pocit, zatiaľ čo studená verzia poskytuje efekt mravčenia prekvapenia na pokožke.

 

Okrem materiálu sa dildá rozlišujú aj podľa typu stimulácie. Dildá na bod G majú zvyčajne mierne viac zakrivený hriadeľ, aby sa dal lepšie dosiahnuť bod rozkoše. To isté platí pre vibrátory na prostatu a análne vibrátory. Pri kúpe análnych dild dbajte na to, aby mali širšiu základňu alebo rukoväť, aby nemohli preniknúť príliš hlboko do konečníka. Ďalšou kategóriou sú mini vibrátory, ktoré sú vďaka svojej kompaktnej veľkosti ideálne na cesty alebo pre začiatočníkov.

 

 1. Veľmi špeciálnou kategóriou sú takzvané partnerské dildá, strapon dildá alebo dvojité dildá. Dvojité dildá sú určené predovšetkým pre páry, ktoré chcú byť penetrované vaginálne a zároveň análne. Vibrátory sú dlhšie ako zvyčajne a majú dva zasúvacie konce, takže obaja partneri môžu vibrátor používať súčasne. Na druhej strane, strap-on dildo je zvyčajne pripojené k remienku, ktorý je umiestnený okolo bokov. To umožňuje párom vzájomne sa uspokojovať análne aj vaginálne. To platí rovnako pre homosexuálne aj heterosexuálne páry.
 2. Realistické dildo: Toto dildo má tvar, farbu a vzhľad skutočného penisu. Často jeho dizajn dokonca obsahuje žily a miešok! Ako už názov napovedá, prienik je ako u skutočného muža.
 3. Veľké dildo: Ste fanúšikom nadmerných rozmerov? Potom je pre vás veľké dildo to pravé!
  Malé dildo: Pre mnohých mužov a ženy je malé dildo to pravé na stimuláciu citlivých miest. Toto dildo je také kompaktné, že si ho môžete vziať kamkoľvek.
 4. Remienkové dildo je obzvlášť všestranné. Nezáleží na tom, či ste heterosexuálny pár alebo homosexuálny, lesbický či bisexuálny pár, pretože pegging je pre všetkých.
 5. Dutý strap-on: Dutý strap-on je vhodný najmä pre mužov. Muž môže svoj penis vložiť do dutého dilda a preniknúť do ženy. Napríklad, ak má problémy s erekciou alebo chce väčší penis na nočný výlet.
 6. Strap-on bez ramienok je strap-on, do ktorého môže žena vložiť jeden koniec dilda. Druhý koniec sa používa na penetráciu muža alebo ženy.
 7. Strap-on s prísavkou: Strap-on s prísavkou je ideálny na jednoduché pripevnenie dilda k opasku bez krúžku. Vďaka prísavke zostane bez problémov na svojom mieste.
 8. Dvojitý strap-on: S dvojitým strap-onom možno partnerku penetrovať vaginálne aj análne jedným dildom. Existujú strap-ony s dvoma alebo tromi vibrátormi.
 9. Strap-on pás: Strap-on pás je vhodný pre mužov aj ženy. K pásu možno pripojiť strap-on dildo alebo iný nástavec podľa vlastného výberu, ktorý umožňuje penetráciu partnerky.
 10. XXL dildá: XXL dildo je vhodné pre všetkých, ktorí túžia po väčšom. Väčšia dĺžka, väčší objem a väčšia stimulácia. Dildá XXL sú často veľmi, veľmi veľké. Existujú aj špeciálne veľké dilda, ktoré možno použiť na fisting takzvané fistingové dildá. Tie sú dlhšie ako priemerné a majú tvar päste alebo ruky.
 11. Análne dildo: Ako už názov napovedá, toto dildo sa používa na stimuláciu erotogénnych zón v konečníku a jeho okolí. Je vhodné pre mužov aj ženy!
 12. Ejakulačné dildo: Chceli by ste zažiť realistickú ejakuláciu? Potom je toto dildo presne pre vás tou správnou voľbou! Z žaluďa vyteká realisticky vyzerajúce umelé semeno.
 13. Dvojité dildo: Toto dildo znamená dvojité potešenie; osamote alebo s partnerom. Dvojité dildá sa dodávajú v mnohých tvaroch a veľkostiach.
 14. Prostatické dildo je sexuálna hračka, ktorá masíruje mužskú prostatu. Prostata je bod v blízkosti močového mechúra a má veľkosť vlašského orecha. Bod G je prístupný cez konečník a je hlboký približne 5 až 6 centimetrov. Pomocou vibrátora na prostatu môžete ľahko dosiahnuť bod P, takzvaný "bod rozkoše". Všetky vibrátory tejto kategórie majú zakrivenie a zahnutú špičku, aby optimálne zasiahli tento citlivý bod. Stimulácia prostaty vám môže pomôcť dosiahnuť ešte intenzívnejšie orgazmy.
 15. Vibrátor s prísavkou spoznáte podľa prísavky alebo prísavnej nožičky, ktorá je pripevnená k základni vibrátora. Vďaka prísavke možno toto dildo ľahko pripevniť na akýkoľvek rovný a hladký povrch. Takéto dildo je možné kombinovať aj s popruhovým postrojom. Pripojením základne dilda k nadstavcu si vytvoríte vlastné strap-on dildo, s ktorým môžete preniknúť do svojho partnera. Vibrátory s prísavkami sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a sú vhodné na vaginálny a análny sex.
 16. Nafukovacie dildo je dildo, ktoré si môžete sami nafúknuť na požadovanú veľkosť vďaka praktickej ručnej pumpe. Dĺžka aj šírka tohto dilda sa zväčší. Nafukovacie dildo je vhodné pre tých, ktorí už majú s týmto typom sexuálnej hračky trochu viac skúseností. Nafukovacie dildo vám poskytne veľmi intenzívny pocit. Nafukovacie dildo môžete používať análne aj vaginálne.

 

V našom internetovom obchode s dildami nájdete mnoho užitočných rád, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní o vašom prvom dilde.

 

Čo by ste mali zvážiť pri používaní dilda?

 

Dildo vyrobené zo silikónu by sa malo používať len s lubrikantmi na báze vody, ako je napríklad Aquameo, pretože lubrikanty na báze silikónu by mohli materiál poškodiť. Vibrátory vyrobené z iných materiálov sa môžu používať aj s lubrikantmi na báze silikónu. Dildá by sa mali pred a po použití starostlivo opláchnuť trochou vody a mydla. Na dezinfekciu možno použiť aj náš sprej VERYCLEAN.

 

Pri používaní lubrikantov alebo olejov či čistení sklenených dild buďte, prosím, trochu opatrnejší, pretože sklenené erotické hračky vám môžu veľmi ľahko vykĺznuť z ruky. Sklenené vibrátory sú zvyčajne vyrobené z nerozbitného skla, takže pri bežnej manipulácii nehrozí ich rozbitie alebo rozbitie. To však neplatí pri páde z veľkej výšky alebo na tvrdý povrch, ak sklenené dildo spadne na podlahu.

 

Sexuálne hračky pre ženy, mužov a páry nájdete online na MEO. MEO zaručuje diskrétne doručenie vašej objednávky. To znamená, že na obale nebude viditeľný názov spoločnosti. Diskrétnosť pre nás znamená naozaj všetko.

 

Nakupujte vibrátory online: vždy bezpečne a diskrétne!

 

Kúpte si nové dildá pomocou bezpečných platobných metód, ako sú Paypal, MasterCard, Amex alebo Visa. Pri nákupe od MEO si môžete byť istí, že vaša objednávka bude spracovaná diskrétne a anonymne. Nakúpte si dildá rýchlo a jednoducho online. Naši poradcovia vám radi pomôžu, ak budete potrebovať pomoc s výberom dilda.