Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Nafukovacie vibrátory a análne kolíky

Newsletter

Nafukovacie vibrátory a análne kolíky 

Nafukovacie análne kolíky a dildá zaručujú úchvatné pocity, pretože pocit úplného vyplnenia nafukovacím dildom alebo butt plug je neopísateľný.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 35 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 35 položiek

Čo je to nafukovacie dildo?

Hovoríme o nafukovacom dilde, ktorého veľkosť si môžete určiť sami. To platí pre dĺžku aj priemer. Takto máte plnú kontrolu nad zážitkom, ktorý chcete s touto vzrušujúcou sexuálnou hračkou zažiť! Myslíte si, že veľkosť je dôležitá a musí spĺňať vaše potreby? Potom je nafukovacie dildo alebo nafukovací butt plug presne to, čo potrebujete!

Ako používať nafukovacie dildo?

S touto inovatívnou sexuálnou hračkou môžete preniknúť do seba alebo do svojho partnera. Nafukovacie dildo je ideálne, ak so sexuálnymi hračkami práve začínate. Veľkosť nafukovacieho dilda je možné upravovať aj počas sexu. Je však dôležité, aby ste boli pri vkladaní nafukovacieho dilda uvoľnení a vzrušení. Vždy používajte dostatočné množstvo lubrikantu nanesením na nafukovacie dildo a vlastnú intímnu oblasť. Vďaka tomu bude prienik ešte jednoduchší a príjemnejší!

Aké druhy nafukovacích dild existujú?

Môžete si vybrať medzi rôznymi nafukovacími dildami alebo análnymi kolíkmi, z ktorých niektoré sú obzvlášť realistické - malé alebo veľké modely, pretože o formáte rozhodujete len vy!

Pre špeciálny zážitok si samozrejme môžete vybrať aj nafukovacie dildo na pripútanie! Nafúknite dildo na požadovanú veľkosť, vložte ho a nechajte sa unášať nespútanou vášňou...

Ako nafukovacie dildo funguje?

K nafukovaciemu dildu je pripojená ručná pumpa, ktorú ovládate, kým dildo nedosiahne požadovanú veľkosť. Potom použite dostatočné množstvo lubrikantu, aby ste nafukovacie dildo zasunuli čo najjemnejšie a bezbolestne. Ak je dildo vyrobené zo silikónu, odporúča sa nezvoliť lubrikant na báze silikónu. Vhodnejší je lubrikant na vodnej báze, napríklad Aquameo od MEO, pretože inak by mohlo dôjsť k poškodeniu nafukovacieho dilda alebo nafukovacieho butt plug. Po použití stlačte ventil, aby sa z dilda alebo butt plug vypustil vzduch.

Ako čistíte nafukovacie dildo?

Veľmi opatrne! Nechcete predsa, aby sa na vašom nafukovacom dilde nahromadili baktérie. Aby ste tomu zabránili, mali by ste nafukovacie dildo, ako aj všetky ostatné sexuálne hračky, po každom použití a pred každým použitím dôkladne vyčistiť špeciálnym čistiacim prostriedkom na hračky, ako je napríklad náš sprej VERYCLEAN. Tým zabezpečíte, že vaše sexuálne hračky budú vždy hygienické a že ich vy a vaši partneri budete môcť používať dlhé roky. Preto sa vždy uistite, že máte doma dostatok VERYCLEAN spreja na vaše erotické hračky.

Kde si môžem kúpiť nafukovací vibrátor?

MEO je jedným z popredných obchodov so sexuálnymi hračkami a ponúka jedinečné vibrátory, dildá a masturbátory. Svoju sexualitu si môžete užívať sami alebo s partnerom. Každá sexuálna hračka má inú funkciu, takže stimuluje všetky vaše erotogénne zóny. To samozrejme platí aj pre vášho partnera! Nechajte teda svoj nafukovací vibrátor, nafukovaciu butt plug alebo akúkoľvek inú sexuálnu hračku od MEO pracovať. Objednajte si svoje erotické hračky diskrétne od MEO!