Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Vibrátory

Newsletter

Vibrátory 

Vibrátor prináša do vášho sexuálneho života rozmanitosť, či už ide o análny vibrátor alebo vibrátor na bod G.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 129 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 129 položiek

Vibrátory sú elektromechanické sexuálne hračky, ktoré môžu byť vyrobené z rôznych materiálov a vibrované jedným alebo viacerými motormi. Vibrátory sú sexuálne hračky, ktoré môžu používať muži aj ženy. Vibrátory sa používajú na stimuláciu rôznych častí tela a intímnej oblasti - vaginálnej, klitoriálnej, análnej a penilnej.

Pri kúpe vibrátora sa uistite, že je vyrobený z lekárskeho silikónu šetrného k pokožke. K dispozícii sú vibrátory na batérie aj dobíjacie vibrátory. Tie sú často o niečo lacnejšie a sú vhodné najmä pre začiatočníkov, ktorí chcú vibrátor vyskúšať. Nabíjateľné vibrátory sú zvyčajne aj vodotesné, takže ich môžete bez problémov používať vo vani alebo v sprche.

Aké typy vibrátorov existujú?

V MEO rozlišujeme vibrátory podľa spôsobu použitia alebo podľa časti tela, ktorú stimulujú:

 • Klasický vibrátor: Tento vibrátor má zvyčajne rovný hriadeľ, ktorý sa používa na vaginálnu stimuláciu žien. Klasické vibrátory sú vhodné najmä pre začiatočníkov, ktorí chcú vyskúšať sexuálnu hračku.
 • Položený vibrátor: Tieto väčšinou ploché, anatomicky tvarované vibrátory sa používajú na vonkajšiu stimuláciu. Žena ich môže používať na stimuláciu klitorisu počas sólového sexu alebo počas pohlavného styku. Položený vibrátor možno použiť aj na stimuláciu partnerových semenníkov, penisového hriadeľa alebo bradaviek počas predohry.
 • Králičí vibrátor: Tento vibrátor má dve stimulačné ramená - malé na klitoris a väčšie, ktoré sa zavádza vaginálne. Ženy tak môžu byť rozmaznávané v dvoch horúcich miestach súčasne.
 • Vibrátory na bod G: Charakteristickým znakom týchto vibrátorov je silne zahnutá hriadeľ. Ten sa zavádza do vagíny. Špička vibrátora smeruje k pupku. Zahnutá špička sa ľahkým tlakom masíruje proti hornej stene pošvy, aby sa stimuloval bod G.
 • Prstové vibrátory: Ako už názov napovedá, tieto malé vibrátory sa dajú pretiahnuť cez prsty. Vďaka tomu sú veľmi univerzálne a flexibilné na použitie počas pohlavného styku alebo masturbácie. Prstové vibrátory sú vhodné na vonkajšiu stimuláciu pre mužov aj ženy.
 • Vibrátory na prostatu: Stimulátory prostaty alebo vibrátory na prostatu ponúkajú jedinečné potešenie! Tieto vibrátory sú špeciálne tvarované na stimuláciu prostaty a bodu P. "Mužskému bodu G", ktorý sa nachádza asi 5 až 7 cm za análnym otvorom a spôsobuje mimoriadne pocity, sa bohužiaľ často venuje príliš málo pozornosti. S vibrátormi na prostatu môžete tomuto mužskému centru rozkoše venovať pozornosť, ktorú si zaslúži!
 • Vibrátor na penis: Muži môžu svoj penis stimulovať aj silnými vibráciami. Podobne ako masturbátory, aj vibrátory pre mužov majú často puzdro s otvorom, do ktorého sa vloží penis. Tieto sexuálne hračky ponúkajú vibračné a rytmické impulzy pre väčšiu intenzitu počas sólo sexu.
 • Vibrátor pre páry: Vibrátory pre páry majú často tvar písmena C, pričom úzky koniec je vložený do vagíny, zatiaľ čo hrubší koniec spočíva na klitorise. Žena nosí hračku počas pohlavného styku. Počas vaginálneho sexu cítia vibrácie obaja partneri - ideálne na spoločné vyvrcholenie.
 • Análny vibrátor: Existujú rôzne vibrátory pre análny otvor. Väčšina z nich má kónický tvar ako análny kolík, čo uľahčuje zavádzanie. Existujú aj análne vibrátory so zahnutým hriadeľom, ktoré sú väčšinou určené pre mužov a používajú sa na masáž prostaty. Tieto vibrátory dosahujú mužský bod G práve prostredníctvom zahnutej špičky.
 • Mini vibrátor: Mini vibrátor je malý a ideálny na cesty! Mini vibrátory sú k dispozícii takmer vo všetkých kategóriách vibrátorov. Vďaka svojej kompaktnosti sú ideálnymi spoločníkmi na cesty.
 • Vibrátor s diaľkovým ovládaním: Rozkoš bez použitia rúk - to ponúkajú vibrátory s diaľkovým ovládaním. S diaľkovým ovládaním sa nemusíte s vibrátorom trápiť, aby ste zmenili rôzne programy. Takzvané vibro-vajíčka sú malé vibrátory, ktoré sa zavádzajú vaginálne alebo análne a ovládajú sa pomocou rádiového diaľkového ovládania. Považujú sa za obľúbenú hračku pre páry. Žena alebo muž nosí malé vibračné vajíčko v sebe, zatiaľ čo partner drží diaľkové ovládanie v ruke - bez ohľadu na to, či je vonku alebo vo vlastných štyroch stenách.
 • Vibrátory ovládané aplikáciami: Od nástupu aplikácií a smartfónov sa na trh so sexuálnymi hračkami dostali aj vibrátory ovládané aplikáciami. Niektoré z týchto aplikácií ponúkajú možnosť vibrovania vibrátorov na veľké vzdialenosti. To je ideálne napríklad pre páry, ktoré sú vo vzťahu na diaľku. Jeden z oboch partnerov môže pomocou aplikácie ovládať vibrácie, ktoré rozmaznávajú jeho partnera, prakticky odkiaľkoľvek na svete.
 • Nástenné masážne prístroje: Tieto sexuálne hračky možno použiť na masírovanie, ale aj na stimuláciu vonkajších stimulačných bodov. Vibrátory majú zvyčajne dlhú rukoväť a okrúhlu masážnu hlavicu, ktorá silno vibruje, masíruje a stimuluje.


Na čo by som sa mal pri kúpe vibrátora zamerať?

Lubrikant: Väčšina vibrátorov, ktoré si môžete objednať tu na MEO, je vyrobená z kvalitného silikónu. Z tohto dôvodu odporúčame používať lubrikant na vodnej báze, napríklad Aquameo. Lubrikant na báze silikónu alebo oleje môžu poškodiť silikónový materiál a môžu ho rozpustiť.

Čistenie: Vibrátory sa zvyčajne ľahko čistia trochou vody a mydla. V prípade vibrátorov odolných voči striekajúcej vode sa uistite, že sa do puzdra nedostane voda. Čistiace spreje, ako napríklad VERYCLEAN alebo INSTACLEAN, majú špeciálne antibakteriálne zloženie, ktoré jemne čistí materiál.

Aký jerozdiel medzi vibrátorom a dildom alebo pulzátorom?

Vibrátory a dildá sú klasické sexuálne hračky, ktoré majú často podobný tvar ako vibrátory. Hlavný rozdiel je v tom, že dildá nevibrujú. Sú ideálnym výrobkom pre začiatočníkov, ktorí chcú vyskúšať sexuálnu hračku.

Pulzátory sú veľmi špeciálnym typom vibrátorov. Nielenže vibrujú, ale tiež napodobňujú prítlačné pohyby, rovnako ako pri skutočnom sexe. Sú vhodné pre každého, kto už má so sexuálnymi hračkami trochu viac skúseností.