Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BDSM postroj

Newsletter

Alphamale Neoprénový postroj

Neoprénový postroj Alphamale od MEO má plne nastaviteľný popruh a odnímateľný krúžok na penis. Lichotivý tvar písmena Y zvýrazňuje telo a upozorňuje na penis a semenníky.

Viac informácií

3498/00

$165.45


-$55.19

$110.26

plus náklady na dopravu

k dispozícii na

  Viac informácií

  Neoprénový postroj Alphamale od MEO má plne nastaviteľný popruh a odnímateľný krúžok na penis. Lichotivý tvar písmena Y zvýrazňuje telo a upozorňuje na penis a semenníky.

  Vysokokvalitný neoprén sa dokonale prispôsobí telu a je príjemný na pokožku. Pripojený krúžok na penis zreteľne nadvihuje penis a zaisťuje, že sa ešte lepšie ukáže pod oblečením aj úplne odhalený.

  Postroj Alphamale je odolný, pohodlný a jeho nositeľ je vďaka nemu absolútne "šukateľný".

  Náš neoprénový Y postroj je špeciálny doplnok, ktorý sa často používa pri fetišistických alebo BDSM praktikách. Za svoj názov vďačí konštrukcii v tvare písmena Y, ktorá vedie cez ramená a chrbát a zbieha sa v oblasti hrudníka. Materiál neoprén, známy z potápania a iných vodných športov, ponúka oproti tradičným materiálom, ako je napríklad koža, niekoľko výhod. Po prvé, neoprén je vodoodpudivý, čo znamená, že ho nepoškodzuje pot ani iné tekutiny a ľahko sa čistí. Naopak, kožu môže poškodiť vlhkosť a vyžaduje si starostlivejšie čistenie a údržbu. Po druhé, neoprén je hypoalergénny, a preto je vhodný najmä pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiami na kožu. Okrem toho neoprén ponúka určitú pružnosť, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie, zatiaľ čo koža je pomerne tuhá. Ďalšou výhodou neoprénu oproti koži je jeho udržateľnosť. Výroba neoprénu má často menšiu ekologickú stopu ako výroba kože, ktorá môže mať výrazný vplyv na životné prostredie. A napokon, neoprén je zvyčajne lacnejší ako vysokokvalitná koža, takže je pre mnohých dostupnou alternatívou.

  Súhrnne povedané, neoprénový postroj Y-Harness ponúka pohodlie, odolnosť voči vlhkosti, hypoalergénne vlastnosti a je často šetrnejší k životnému prostrediu a cenovo výhodnejší ako jeho kožený náprotivok.

  Starostlivosť o neoprénový postroj Y-Harness:

  Ak chcete ošetrovať neoprénový postroj Y-Harness, odporúčame ho prať v ruke vo vlažnej vode a s jemným mydlom. Nepoužívajte žiadne agresívne pracie prostriedky, pretože tie môžu neoprén poškodiť. Po vypraní by sa mal postroj jemne pretrieť, aby sa odstránil pot, oleje a iné zvyšky. Potom ho môžete zavesiť na vzduch a vyvarovať sa priamemu slnečnému žiareniu, pretože UV žiarenie môže časom spôsobiť vyblednutie a krehkosť neoprénu. Na skladovanie je najlepšie chladné a suché miesto, aby sa zabezpečila trvanlivosť materiálu. Vyhnite sa ohýbaniu alebo skladaniu postroja. Neoprén by sa nemal prať v práčke ani sušiť v sušičke, pretože to môže poškodiť neoprénový materiál.

  Viac informácií:

  • Neoprénový postroj Alphamale
  • Materiál: neoprén
  • Alphamale je registrovaná ochranná známka spoločnosti MEO Germany.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  A must-have for the adventurous

  If you're looking for a versatile accessory that combines function with bold style, the neoprene harness is a game changer. From the moment I slipped into this harness, the quality of the material and thoughtful design were evident. Made from soft yet durable neoprene, it offers a comfortable fit that easily adjusts to any body shape, making it a versatile piece for anyone.

  The harness is fantastic on its own, creating a striking look that's both assertive and stylish. It's perfect for wearing shirtless with jeans or shorts, subtly enhancing your physique. The lift it provides to your package not only boosts your confidence, but also presents a provocative and enhanced bulge that's sure to turn heads.

  One of the unique features of this harness is its compatibility with accessories such as the Sport Fucker Butt Plug. The design ensures that the plug stays securely in place, providing an exciting option for extended wear throughout the day. This feature is a testament to the ingenuity of the harness and its appeal to those looking to spice up their lifestyle discreetly and comfortably.

  The neoprene harness isn't just about looks; it's about enhancing your everyday experiences. Whether you're at a party, on a special date or just enjoying your daily activities, it adds a touch of excitement and flair to your wardrobe. It's easy to clean and maintain, making it a practical choice for continuous use.

  In conclusion, this is a top recommendation for anyone looking to enhance their wardrobe with something that is both functional and exciting. It's a blend of quality, comfort, and style that you won't want to pass up.

   Hodnotenie 

   Sehr gute Qualität

   Alles bestens geklappt mit der Bestellung bis zur Zustellung. Bin zufrieden.

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Alphamale Neoprénový postroj

   Alphamale Neoprénový postroj

   Neoprénový postroj Alphamale od MEO má plne nastaviteľný popruh a odnímateľný krúžok na penis. Lichotivý tvar písmena Y zvýrazňuje telo a upozorňuje na penis a semenníky.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Ostatní zákazníci tiež kúpili:

   13 ostatné položky v rovnakej kategórii: